Jon Snow przeprasza za finałowy sezon "Gry o tron". Fanowskie wideo sprawi, że popłaczecie się ze śmiechu

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Fani "Gry o tron" po raz kolejny pokazują, że ich wyobraźnia sięga znacznie dalej niż wizja twórców serialu. Zobaczcie uroczystą przemowę, w której Jon Snow przeprasza za finałowy sezon.

Mimo próśb i cieszącej się popularnością petycji, finałowy sezon "Gry o tron" nie zostanie ponownie nakręcony. Jednak fani serialu wpadli na pomysł, jak naprawić choć część tego, co zniszczyli jego twórcy.

Jon Snow przeprasza za 8. sezon Gry o tron

Na kanale Eating Things na YouTube pojawiła się przeróbka sceny z 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron", w której po wygranej bitwie o Winterfell spaleni zostali wszyscy polegli. Jednak zamiast słów, które w oryginale wypowiadał Jon Snow (Kit Harington), mamy przeprosiny za to, jak słabe były ostatnie odcinki serialu.

Jon przeprasza za to, że scenarzyści nie nauczyli się niczego od twórców "Zagubionych" i za wrażenie, że scenariusz do finałowego sezonu był pisany przez "jakieś sześć dni". Dodaje również, że na niniejszym nagraniu wypowiada więcej słów niż w całej finałowej serii produkcji. Wspomniany zostaje także nieszczęsny kubek ze Starbucksa.

W momencie, w którym w serialu płonęły zwłoki, w fanowskiej wersji klipu z dymem zostaje puszczony scenariusz finałowych odcinków.

Gra o tron jest dostępna na HBO GO