10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Ruszyły zdjęcia do prequela "Gry o tron". "Queer Eye" z zamówieniem na dwa sezony. "Chambers" skasowane po jednym sezonie. A oprócz tego "This Is Us", "The Rain", serial ze świata Bourne'a i nie tylko.

1. Ruszyły zdjęcia do prequela Gry o tron

W Irlandii Północnej wystartowały zdjęcia do pilota prequela "Gry o tron" według scenariusza Jane Goldman, opowiadającego o wydarzeniach Długiej Nocy. Dopiero po jego nakręceniu HBO zdecyduje, czy powstanie cały serial, czy jednak zostanie wybrany inny spin-off.

2. Queer Eye z zamówieniem na dwa sezony

Netflix zamówił 4. i 5. sezon "Queer Eye". 4. sezon, który będzie liczyć 8 odcinków, już został nakręcony w Kansas City (podobnie jak trzeci) i będzie mieć premierę 19 lipca. W 5. sezonie, który zacznie powstawać jeszcze w czerwcu, chłopaki przeniosą się do Filadelfii. Premiera w 2020 roku.

3. Chambers skasowane po jednym sezonie

"Chambers" nie wróci z 2. sezonem. Netflix skasował serial.

4. Zapowiedź kolejnych odcinków Euforii

Drugi odcinek nosi tytuł "Stuntin' Like My Daddy" i zobaczymy w nim powrót dzieciaków do szkoły po wakacjach.

5. Jennifer Morrison w 4. sezonie This Is Us

Jennifer Morrison dostała rolę powracającą w "This Is Us". Szczegóły dotyczące jej postaci nie zostały podane, ale ma to być ważna rola.

6. Serial Y ma nową showrunnerkę

Prowadzenie produkcji serialu FX opartego na komiksie "Y: The Last Man" przejmie Eliza Clark ("Animal Kingdom"). Nowa showrunnerka zastąpi Aidę Mashakę Croal i Michaela Greena, którzy odeszli w kwietniu z powodu "różnic kreatywnych", tuż po tym jak zamówiono cały sezon. Clark rozpocznie pracę od przerobienia pilota serialu.

7. Powiększa się obsada Treadstone

Do obsady serialu ze świata Bourne'a dołączyli Michelle Forbes ("The Killing"), Patrick Fugit ("Almost Famous"), Michael Gaston ("The Leftovers"), Tess Haubrich ("Alien: Covenant") i Shruti Haasan (gwiazda Bollywood).

8. The Rain wróci z 3. sezonem

Trzeci i zarazem finałowy sezon "The Rain" zobaczymy w 2020 roku.

9. BBC zamawia The Pale Horse

"The Pale Horse", czyli "Tajemnica bladego konia", to kolejna adaptacja Agathy Christie, którą pokaże BBC. Scenariusz pisze Sarah Phelps, obsada jeszcze nie została ogłoszona.

10. Criminal Minds – finałowa sesja zdjęciowa

Stylowe zdjęcia obsady na 15. sezon "Criminal Minds" znajdziecie tutaj.

Criminal Minds sezon 15

REKLAMA