Kiedy 3. sezon "Dear White People"? Obsada serialu zapowiada nowe odcinki i debatuje o owsiance

"Dear White People" (Fot. Netflix)

0

Ekipa "Dear White People" potrafi zamienić każdy temat w superważną debatę. Dowód macie w nowym klipie, który także zdradza datę premiery 3. sezonu.

Od ponad roku nie było słychać kompletnie nic o "Dear White People", ale na szczęście Netflix tej znakomitej komedii nie skasował. Serial wróci 2 sierpnia z 3. sezonem, a dziś pojawiła się pierwsza zapowiedź.

Dear White People – zapowiedź 3. sezonu serialu

Zapowiedź jest dość nietypowa, bo nosi tytuł "Great Grits Debate" i jest dokładnie tym, czego możecie się spodziewać: debatą pomiędzy bohaterami serialu na temat owsianki. Są tacy, którzy nie zjedzą inaczej niż na słodko, są też zwolennicy wersji słonej – ekipa "Dear White People" jest pod tym względem bardzo ludzka, bo znajdziecie w niej jednych i drugich, i wszyscy są przekonani, że tylko oni mają rację.

O 3. sezonie "Dear White People" nie wiemy w tym momencie nic poza tym, że będzie zawierać "nowe postacie, nowe związki, nowe sekrety".

Warto jednak zauważyć, że Netflix wybrał idealny moment na ogłoszenie daty premiery. "Dear White People" jest serialem skupiającym się przede wszystkim na kwestiach rasowych i ich postrzeganiu przez młode pokolenie czarnoskórych Amerykanów. A 19 czerwca to Juneteenth, rocznica zniesienia niewolnictwa w Teksasie i rozpoczęcia emancypacji niewolników w południowych stanach USA.

Dear White People – premiera 3. sezonu 2 sierpnia na Netfliksie