7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

"Szkoła dla elity" powraca z 2. sezonem. Nikolaj Coster-Waldau w nowym serialu FX. Nominacje do Teen Choice Awards. A oprócz tego "Yellowstone", nowy serial ShondaLandu i nie tylko.

1. Szkoła dla elity – kiedy premiera 2. sezonu?

Netflix wypuścił pierwszą zapowiedź 2. sezonu "Szkoły dla elity". Premiera nowych odcinków we wrześniu.

2. Nikolaj Coster-Waldau w nowym serialu FX

Nikolaj Coster-Waldau z "Gry o tron" dołączył do obsady "Gone Hollywood", osadzonego w latach 80. pilota serialu opowiadającego o łowcach talentów, którzy opuszczają swoją starą agencję, zakładają nową i zmieniają całą branżę. Serial zamówiony przez telewizję FX tworzy Ted Griffin ("Terriers", "Ocean's Eleven"), wśród producentów znajdują się także Scott Rudin ("What We Do in the Shadows") i Shawn Ryan ("S.W.A.T."). W obsadzie są jeszcze Lola Kirke ("Mozart in the Jungle"), Jonathan Pryce ("Gra o tron"), Judd Hirsch ("Numb3rs") i John Magaro ("The Umbrella Academy").

3. Nominacje do Teen Choice Awards

W tym roku najwięcej nominacji mają "Riverdale", "Shadowhunters" i "Flash". Pełna lista tutaj.

4. Josh Holloway w 3. sezonie Yellowstone

Telewizja Paramount Network zamówiła składający się z 10 odcinków 3. sezon "Yellowstone". Do obsady dołączył Josh Holloway w powracającej roli Roarke'a Carter'a, przystojnego i czarującego menedżera funduszu hedgingowego, który ma ambitne plany w Montanie.

5. Mark-Paul Gosselaar w obsadzie Mixed-ish

Mark-Paul Gosselaar ("Przejście") zagra tatę 12-letniej Bow w "Mixed-ish", spin-offie "Black-ish".

6. Julie Andrews w serialu ShondaLandu

Julie Andrews dołączyła do obsady jednego z pierwszych seriali Shondy Rhimes na Netfliksie. Zagra Lady Whistledown, tajemniczą XIX-wieczną plotkarę w adaptacji książek Julii Quinn o rodzinie Bridgerton.

7. Rosamund Pike w serialu Amazona

Rosamund Pike zagra główną rolę kobiecą – czyli Moiraine – w "The Wheel of Time", adaptacji powieści fantasy Roberta Jordana.

REKLAMA