7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Ostateczny zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" sugeruje, kto może być złoczyńcą. Demi Moore w obsadzie "Brave New World". Alison Brie wciąż liczy na film "Community". A oprócz tego "The Rook", "Cold Feet" i nie tylko.

1. Stranger Things sezon 3 – ostateczny zwiastun

Zło powraca do Hawkins, a raczej nigdy go nie opuściło. Ostateczny zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" sugeruje, że potwór wciąż jest w miasteczku i że wybrał sobie za gospodarza kogoś z bohaterów serialu. Czyżby miała potwierdzić się teoria, że Billy będzie tym złym?

2. Demi Moore w obsadzie Brave New World

Do obsady serialowej adaptacji powieści "Nowy wspaniały świat" dołączyła Demi Moore. Zobaczymy ją w roli Lindy, matki Johna Dzikusa, czyli postaci Aldena Ehrenreicha.

3. Janet Mock przechodzi do Netfliksa

Janet Mock, scenarzystka i reżyserka "Pose", podpisała umowę o współpracy z Netfliksem, w ramach której będzie tworzyć nowe seriale. Mock jest pierwszą czarnoskórą osobą transpłciową, która podpisała taki kontrakt z jakimkolwiek studiem.

4. Będzie 9. sezon Cold Feet

Serial telewizji ITV powróci w 2020 roku z sześcioma nowymi odcinkami.

5. Alison Brie wciąż liczy na film Community

Sześć sezonów i film? Alison Brie ma nadzieję, że to się jeszcze może spełnić. Zdaniem aktorki film mógłby powstać dla Netfliksa. Jedyny problem? Zebranie z powrotem obsady nie będzie łatwe.

6. Powiększa się obsada Lovecraft Country

Do obsady nowego serialu HBO opowiadającego o podróży przez rasistowską i pełną koszmarów Amerykę z lat 50. dołączyli Jamie Neumann ("The Deuce"), Erica Tazel ("The Good Fight") i Mac Brandt ("Kingdom").

7. The Rook – nowa zapowiedź serialu

"The Rook" to nowy serial telewizji Starz o agentach z supermocami. Start w USA 30 lipca.

REKLAMA