5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Chłopaki ze "Stranger Things" mówią, ile jeszcze może być sezonów. Kolejni aktorzy w obsadzie "Brave New World". Seth Meyers uprawia pijaństwo z Rihanną. A oprócz tego "Another Life" i nie tylko.

1. Ile sezonów będzie mieć Stranger Things?

Finn Wolfhard (serialowy Mike), Gaten Matarazzo (Dustin) i Noah Schnapp (Will) powiedzieli, że "Stranger Things" powinno mieć jeszcze jeden albo dwa sezony, żeby zamknąć całą historię. Aktorzy zgodzili się, że żadnego serialu nie powinno się kontynuować, kiedy brakuje już rzeczy do opowiedzenia. Ale w przypadku "Stranger Things" trochę jeszcze zostało.

– Myślę, że potrzebujemy jeszcze tylko jednego sezonu, żeby to wszystko spiąć. Jednego albo dwóch, ale przynajmniej jednego – powiedział Wolfhard.

2. Kolejni aktorzy w obsadzie Brave New World

Do obsady serialowej adaptacji powieści "Nowy wspaniały świat" dołączyła w tym tygodniu Demi Moore, a oprócz niej także Kylie Bunbury ("When They See Us"), Hannah John-Kamen ("Killjoys"), Sen Mitsuji ("Origin"), Joseph Morgan ("The Originals") i Nina Sosanya ("Killing Eve").

3. Seth Meyers uprawia pijaństwo z Rihanną

Pijacki dzień z gwiazdą to już tradycja w "Late Night with Seth Meyers". Oto jego libacja z Rihanną, zawierająca cudowną poradę na temat romantycznej randki z żoną.

4. Designated Survivor: 60 Days – teaser serialu

"Designated Survivor: 60 Days" to koreańska wersja "Designated Survivor", w której giną wszyscy przywódcy Korei Południowej i rządy przejmuje minister środowiska. Premiera 1 lipca na Netfliksie.

5. Zdjęcia z serialu Another Life

"Another Life" to nowy serial Netfliksa, w którym Katee Sackhoff gra astronautkę poszukującą śladów obcej inteligencji. Premiera 25 lipca, więcej zdjęć w TVLine.

Another Life serial

Another Life serial

REKLAMA