5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Good Girls" (Fot. NBC)

0

Powiększy się ekipa "Good Girls". "Veronica Mars" będzie mieć odświeżoną czołówkę. Sidse Babett Knudsen w nowym serialu Channel 4. A oprócz tego nowy serialowy thriller BBC i nie tylko.

1. Powiększy się ekipa Good Girls

Beth, Ruby i Annie zyskają nową wspólniczkę w 3. sezonie "Good Girls". Twórczyni serialu, Jenna Bans, sugeruje, że bohaterki będą potrzebować pomocy grafika i że nowa bohaterka także może być mamą z przedmieścia, która nie chce być grzeczną dziewczynką.

2. Tak będzie brzmieć Veronica Mars

"Veronica Mars" zmieni motyw muzyczny w nowych odcinkach. Oto "We Used To Be Friends" w wersji Chrissie Hynde.

3. Obsada serialu Paradise Lost

"Paradise Lost" to nowy serial Spectrum Originals i Paramount Network, który tworzy Rodes Fishburne ("Blood & Oil"). Zobaczymy w nim historię lekarki psychiatry (Bridget Regan), która razem z rodziną przeprowadza się z Kalifornii do rodzinnego miasteczka swojego męża (Josh Hartnett) w Missisippi. Na miejscu odkrywa wstydliwe sekrety, które zmienią życie wszystkich osób w to uwikłanych. Do obsady dołączyli Elaine Hendrix ("Sex&Drugs&Rock&Roll"), Brett Rice ("Sully"), Silas Weir Mitchell ("Grimm") Autry Haydon-Wilson ("Interrogation") i John Marshall Jones ("Bosch").

4. Sidse Babett Knudsen w nowym serialu Channel 4

Sidse Babett Knudsen (pani premier z "Borgen") dołączyła do obsady "The Light" od Channel 4 i Hulu. To 4-odcinkowy następca "National Treasure" i "Kiri", w którym zagra także Sarah Lancashire ("Happy Valley"). Serial opowie o małomiasteczkowej społeczności zniszczonej przez katastrofę.

5. The Capture – nowy serial BBC

Holliday Grainger ("Strike") i Callum Turner ("Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald") zagrają główne role w "The Capture", serialowym thrillerze BBC dziejącym się w Londynie. Kiedy wyrok żołnierza (Turner), który miał dokonać morderstwa w Afganistanie, zostaje skasowany z powodu problemów z dowodami, mężczyzna powraca do normalnego życia z córką. Ale pojawia się nowe nagranie – z kamery przemysłowej, która zarejestrowała wydarzenia pewnej nocy w Londynie. Życie żołnierza przyjmuje szokujący obrót i raz jeszcze będzie on musiał walczyć o wolność.

The Capture serial