7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Scream" powraca – teaser i data premiery. Powiększa się obsada "The L Word: Generation Q". "Suits" i "Pearson" we wspólnym zwiastunie. A oprócz tego "The Hot Zone", nowa rola Alana Cumminga i nie tylko.

1. Scream powraca – teaser i data premiery

Po trzech latach przerwy powraca "Scream". Nowa seria nazywa się "Scream: Resurrection" i będzie emitowana nie na MTV, tylko VH1. Całość ma liczyć sześć odcinków i zostanie pokazana w trzy dni – 8, 9 i 10 lipca.

2. Alan Cumming w serialu Briarpatch

Alan Cumming dołączył do obsady serialu "Briarpatch" USA Network. Zagra eleganckiego, czarującego i zabójczego handlarza bronią. Serial opowie historię śledczej z Waszyngtonu (Rosario Dawson), która wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, po tym jak jej siostra ginie w zamachu bombowym.

3. Powiększa się obsada The L Word: Generation Q

Do obsady "The L Word: Generation Q" dołączyli Arienne Mandi ("Baja"), Leo Sheng ("Adam"), Jacqueline Toboni ("Easy") i Rosanny Zayas ("Orange is the New Black").

4. Keeley Hawes w nowym serialu ITV

Keeley Hawes ("Bodyguard") zagra detektywkę w dwuczęściowej produkcji ITV "Honour", opowiadającej o tzw. honorowych zabójstwach. Miniserial, którego Hawes będzie także producentką, opowie historię opartą na losach Banaz Mahmod, młodej dziewczyny z Londynu zamordowanej przez własną rodzinę, bo zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie.

5. Nat Geo chce stworzyć sequel The Hot Zone

"The Hot Zone" ma powrócić w formie antologii, w każdym sezonie opowiadającej inną historię związaną z kryzysem zdrowotnym.

6. Loretta Devine w serialu P-Valley

Loretta Devine ("Chirurdzy") zagra rolę powracającą w "P-Valley", serialowej wersji sztuki "Pussy Valley" Katori Hall.

7. Zwiastun Suits i Pearson

17 lipca "Suits" wraca z 9. sezonem, a do tego startuje spin-off, "Pearson". Zobaczcie wspólny zwiastun obu seriali.

REKLAMA