"Wielkie kłamstewka" – zwiastun 4. odcinka 2. sezonu. Czy prawda już za chwilę wyjdzie na jaw?

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Kolejna stylowa impreza w szkole w Monterey i zbliżająca się wielkimi krokami katastrofa. To zapowiada zwiastun 4. odcinka 2. sezonu "Wielkich kłamstewek".

2. sezon "Wielkich kłamstewek" jest już prawie na półmetku, co oznacza, że od zbiorowej terapii przechodzi do mocniejszych wrażeń. Prawda o "piątce z Monterey" w ten czy inny sposób musi się wydać. A jaka jest lepsza okazja niż kolejna szkolna impreza?

Wielkie kłamstewka sezon 2, odcinek 4 – zwiastun

4. odcinek 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" nosi tytuł "She Knows" i niestety w tym momencie nie ma nawet opisu, który mógłby zasugerować, kim jest tytułowa "ona", jak dużo wie i komu ta wiedza zagraża.

Wszystkie drogi jednak prowadzą w kierunku Mary Louise (Meryl Streep), która rzeczywiście wie już bardzo dużo i pytanie teraz brzmi, co z tą wiedzą zrobi. "Wpuściłam ją do mojego życia. Wpuściłam ją do mojego domu. Zaufałam jej" – mówi w pewnym momencie przejęta Celeste (Nicole Kidman). W innym momencie z kolei poucza teściową, że są granice, ta zaś oznajmia, że nie jest przekonana.

Są też sceny ze szkolnej imprezy w stylu lat 60., scena prysznicowa z Perrym (Alexander Skarsgård) czającym się w myślach Celeste, przygotowania do Halloween, kolejne dramaty Renaty i Gordona, a także pani detektyw w pozie, która może, ale nie musi coś znaczyć. Czy główne bohaterki odpowiedzą za morderstwo?

Wielkie kłamstewka – emisja w poniedziałki w HBO