Soundtrack "Wielkich kłamstewek" wciąż jest wyśmienity. Posłuchajcie muzyki z 3. odcinka 2. sezonu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

W tym tygodniu w "Wielkich kłamstewkach" była potężna dawka terapii i tylko pięć piosenek. Wśród wykonawców Roxy Music, Massive Attack i Cowboy Junkies.

Kontynuujemy przegląd znakomitej muzyki z serialu "Wielkie kłamstewka". Wszystkie utwory znajdziecie tutaj, a poniżej pięć piosenek, które pojawiły się w 3. odcinku 2. sezonu, czyli "The End of the World".

Cigarettes After Sex – Keep on Loving You

Tę piosenkę słychać w scenie z Abigail i Madeline, w której córka przeprasza matkę za to, że wygadała się na temat jej zdrady, i obie zastanawiają się co dalej.

Roxy Music – Love Is the Drug

Kiedy Corey i Jane wracają z kolacji i rozmawiają, ten utwór gra w barze, obok którego przechodzą.

Mojave 3 – Bluebird of Happiness

"Bluebird of Happiness" słychać, kiedy Mary Louise podgląda, jak Jane podrzuca Ziggy'ego do szkoły, a następnie panie spotykają się w kawiarni, przeglądają zdjęcia i rozmawiają o tym, jaki był Perry jako dzieciak i czy Ziggy jest do niego podobny.

Massive Attack – Karmacoma

Ten utwór towarzyszy Renacie i Gordonowi w scenie, w której ona wpada do pokoju, gdzie on bawi się kolejką, i wrzeszczy, żeby posprzedawał swoje zabawki.

Cowboy Junkies – Dreaming My Dreams With You

Montaż scen z końcówki odcinka: Celeste ogląda wideo z Perrym i zaczyna się masturbować, Madeline rozpamiętuje swoją zdradę i małżeństwo z Edem, Jane i Corey tańczą, a Bonnie wspomina, jak matka uczyła ją pływać.

Wielkie kłamstewka – emisja w poniedziałki w HBO