"Orange Is the New Black" – zwiastun finałowej serii. Nowe życie Piper i powrót, którego nie oczekiwaliście

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Tego lata "Orange Is the New Black" powróci po raz ostatni. Co czeka Piper w nowej rzeczywistości? Czy będzie jeszcze z Alex? I czy możemy mieć nadzieję na jakiekolwiek szczęśliwe zakończenia?

"Orange Is the New Black" to w tym momencie na Netfliksie prawdziwy weteran. Serial o więźniarkach z Litchfield zakończy się po siedmiu sezonach, a pełny zwiastun finałowej serii już możecie zobaczyć.

Orange Is the New Black sezon 7 – zwiastun serialu

W nim zaś mnóstwo sympatycznych scen – w tym także z poprzednich sezonów – jasno sugerujących, że zbliża się pożegnanie. Na ekranie pojawiają się dawno niewidziane bohaterki, jak Sophia, Healy, Big Boo, siostra Ingalls i biedna Poussey. Jest też powrót pewnego bohatera 1. sezonu, który najwyraźniej znów się zmaterializuje ku zachwytowi Suzanne. Tak, tak, mowa o mitycznej kreaturze zwanej kurczakiem.

A do tego jest mnóstwo scen z Piper, która będzie mieć poważne problemy z przystosowaniem się do życia na wolności, oraz sugestii, że dziewczyny będą musiały ostatecznie zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w finałowych 13 odcinkach serialu zobaczymy, jak Piper próbuje odnaleźć się na wolności, podczas gdy życie w Maksie, skorumpowanym i niesprawiedliwym jak nigdy przedtem, toczy się dalej.

Przyjaźń Taystee z Cindy staje pod znakiem zapytania, kiedy zaczyna grozić jej dożywocie. Gloria i jej kuchnia muszą zmierzyć się z brutalną prawdą o nowym źródle zysków Polyconu. A cała reszta trwa w pogoni za marzeniami lub narkotykami i zmaga się z rzeczywistością, w której przyszło im żyć.

Orange Is the New Black sezon 7 – premiera 26 lipca na Netfliksie

Orange Is the New Black sezon 7

REKLAMA