6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"ALF" (Fot. NBC)

Nie żyje Max Wright z serialu "ALF". Amerykański Netflix straci "The Office". "Blood & Treasure" z zamówieniem na 2. sezon. A oprócz tego "Terror", nowa rola Leny Headey i nie tylko.

1. Nie żyje Max Wright z serialu ALF

W wieku 75 lat zmarł Max Wright, tata z serialu "ALF". Aktor chorował na raka.

2. Amerykański Netflix straci The Office

W styczniu 2021 roku z Netlfiksa w USA zniknie "The Office", który jest jednym z najchętniej binge'owanych seriali. NBCUniversal wycofuje kultowy sitcom, bo otwiera własny serwis streamingowy. W Polsce "The Office" jest dostępne na Amazon Prime Video.

3. Blood & Treasure z zamówieniem na 2. sezon

CBS zamówił 2. sezon przygodowego serialu "Blood & Treasure", który zadebiutował w maju.

4. Freeform zamawia pilot serialu Close Up

Peter Nowalk ("Sposób na morderstwo") wyprodukuje pilot serialu "Close Up" dla telewizji Freeform. To historia dziejąca się w Centreville w New Jersey. To przedmieście jak każde, ale tylko na pierwszy rzut oka. Rachel Guyer, uczennica tamtejszej szkoły średniej, zamierza ujawnić prawdę o tym, co się dzieje w na pozór normalnym miasteczku. Podobnie jak w "Sposobie na morderstwo", możecie oczekiwać licznych twistów. Scenariusz pisze Keith Staskiewicz ("Three Delivery").

5. Lena Headey w serialowym Ciemnym krysztale

Do obsady serialu "Ciemny kryształ: Czas buntu" dołączyły m.in. Lena Headey z "Gry o tron", Sigourney Weaver i Awkwafina.

6. Terror: Dzień hańby – polski zwiastun

2. sezon Terroru startuje 15 sierpnia na AMC Polska.

REKLAMA