Zdjęcia do 3. sezonu "Dark" już ruszyły! Co zobaczymy w finałowej odsłonie niemieckiego hitu Netfliksa?

"Dark" (Fot. Netflix)

Ekipa "Dark" nie zwleka z produkcją nowych odcinków. Obsada już wróciła na plan. Czego możemy spodziewać się w 3. sezonie serialu Netfliksa?

2. sezon "Dark" obejrzany? Jeśli już nie możecie doczekać się dalszej części hitu Netfliksa z Niemiec, to na szczęście na następną serię nie będziemy musieli czekać tak długo jak ostatnio. Platforma poinformowała, że właśnie ruszyły zdjęcia do 3. sezonu, który zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami będzie finałową częścią trylogii.

Dark – sezon 3 już w produkcji

Podobnie jak w poprzednich seriach scenarzystką wszystkich odcinków będzie Jantje Friese, a reżyserią zajmie się Baran bo Odar. Opowiadając o zakończeniu Dark, twórcy podkreślili, że ich intencją zawsze było podzielenie historii na trzy części, a w jej ostatniej odsłonie możemy spodziewać się odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie kłębią się w głowach fanów:

- Od samego początku planowaliśmy DARK jako trylogię o podróży w czasie. Kiedy uświadomiliśmy sobie, jak dużą popularnością na całym świecie cieszył się pierwszy sezon, byliśmy wniebowzięci. W tej chwili fani mogą rozkoszować się oglądaniem drugiego sezonu, a my właśnie rozpoczęliśmy produkcję trzeciej, ostatniej już odsłony tej pełnej paradoksów sagi rodzinnej. Odpowiemy w niej na pytania, jakie dręczyły naszych widzów, i z biegiem czasu pomożemy rozwikłać wszystkie zagadki tej historii. Na pewno ciężko będzie nam pożegnać się z postaciami, które zdążyliśmy tak polubić, ale przecież początek jest końcem, a koniec początkiem.

Dark – o czym będzie sezon 3?

Czego dokładnie możemy spodziewać się w nadchodzącym sezonie? Zgodnie z zapowiedziami Netfliksa w 3. sezonie w centrum wydarzeń ponownie znajdą się rodziny Nielsenów, Kahnwaldów, Tiedemannów i Dopplerów. Spróbują rozwikłać tajemnice małego miasteczka Winden oraz znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy można rozwiązać pętlę czasu i zmienić mroczne przeznaczenie wszystkich bohaterów?

3. sezon ma składać się z ośmiu odcinków, a zdjęcia powstające w okolicach Berlina potrwają do grudnia. W obsadzie ponownie pojawią się Louis Hofmann, Jördis Triebel, Lisa Vicari, Mark Waschke, Andreas Pietschmann i Lea van Acken. Wśród nowych nazwisk w serialu pojawią się m.in. Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel i Axel Werner.

dark sezon 3

Dark dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA