Gwiazdy "Gry o tron" z niedowierzaniem patrzą na siebie sprzed 10 lat. Zobaczcie specjalny klip zza kulis

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Młode gwiazdy "Gry o tron" dostały wyjątkową okazję na cofnięcie się do przeszłości. Na pamiątkowym spotkaniu obsada obejrzała wspólnie materiał z planu 1. sezonu serialu.

"O mój boże! Naprawdę przeniosłam się do średniowiecza! To już nie jest 2009 rok!" ekscytuje się młodziutka Sophie Turner na planie pilotowego odcinka "Gry o tron", a jej starsza o 10 lat wersja ogląda z niedowierzaniem, jak mocno się zmieniła. Na specjalnym spotkaniu obsady młodym aktorom, którzy przez dekadę dorastali na ekranie, pokazano materiały zza kulis z samych początków produkcji.

Gra o tron – obsada w starych klipach z planu

Dziesięcioletni Isaac Hempstead Wright nie może doczekać się, jak będzie wyglądała wojna na ekranie, a niewiele starsza Maisie Williams już jest podekscytowana na to, że do świata "Gry o tron" będzie wracała jeszcze nie jeden raz. Reakcje dorosłych aktorów na swoje wywiady z przeszłości są bezcenne, ale nic nie jest w stanie przebić reakcji publiczności, kiedy na ekranie pojawia się Kit Harington – kompletnie bez brody. Zobaczcie sami:

Klip, który zaprezentowało HBO jest fragmentem spotkania z obsadą, jakie poprowadził Conan O'Brien. Poza czwórką młodych Starków przez moment wśród gości pojawia się także Sean Bean, a puste siedzenia obok nich zwiastują jeszcze więcej znajomych twarzy.

Zapis całego spotkania dostępny będzie jako dodatek specjalny na wydaniu wszystkich sezonów serialu na Blu-ray, które w USA zaplanowane jest na 3 grudnia. Prawdopodobnie możemy się go spodziewać także na polskim wydaniu, choć data premiery nie jest jeszcze znana.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO

REKLAMA