6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"One Day at a Time" (Fot. Netflix)

"One Day at a Time" powróci z 4. sezonem. Znany pisarz będzie showrunnerem "Star Trek: Picard". Robin Weigert z ważną rolą w 2. sezonie "Castle Rock". A oprócz tego "Tell Me a Story", "Gra o tron" i nie tylko.

1. One Day at a Time powróci z 4. sezonem

"One Day at a Time" powróci z 13-odcinkowym 4. sezonem, który zobaczymy w 2020 roku. Sitcom skasowany przez Netfliksa uratowała mała stacja kablowa Pop. Pop wynegocjował także prawo do pokazania trzech pierwszych sezonów, z kolei powtórki 4. sezonu w pewnym momencie mają pojawić się w telewizji CBS. Norman Lear wypuścił oświadczenie, gdzie podziękował wszystkim stronom, które wzięły udział w ratowaniu "One Day at a Time" i pochwalił telewizję Pop za to, że miała odwagę sięgnąć po serial porzucony przez platformę streamingową.

2. Gra o tron jedzie ostatni raz na Comic-Con

Ekipa "Gry o tron" pojawi się 19 lipca na Comic-Conie w San Diego. Na panelu obecni będą Jacob Anderson, John Bradley, Nikolaj Coster-Waldau, Liam Cunningham, Nathalie Emmanuel, Iain Glen, Conleth Hill, Maisie Williams i Isaac Hempstead Wright, a także showrunnerzy David Benioff i D.B. Weiss oraz reżyser Miguel Sapochnik.

3. Znany pisarz showrunnerem Star Trek: Picard

Laureat nagrody Pulitzera Michael Chabon ("Niesamowite przygody Kavaliera i Claya") poprowadzi produkcję serialu "Star Trek: Picard".

4. Robin Weigert w 2. sezonie Castle Rock

Robin Weigert ("Deadwood", "Wielkie kłamstewka") pojawi się w 2. sezonie "Castle Rock". Zagra Crysildę Wilkes, matkę Annie (Lizzy Caplan). Do obsady dołączyli ponadto w rolach powracających Sarah Gadon ("Alias Grace"), Alison Wright ("The Americans") i Greg Grunberg (" Heroes").

5. Powiększa się obsada 2. sezonu Tell Me a Story

Matt Lauria ("Friday Night Lights"), Eka Darville ("Jessica Jones") i Ashley Madekwe ("Revenge") dołączyli do stałej obsady 2. sezonu "Tell Me a Story". Lauria zagra Jacksona, rodzinną czarną owcę, którego tajemnicza kobieta wciąga w świat zbrodni. Darville wcieli się w stoickiego i honorowego Beau, który odkryje, że nie wszystko na świecie jest czarno-białe. Madekwe, z kolei zobaczymy w roli Simone, postaci w stylu Kopciuszka. Ponadto w 2. sezonie "Tell Me a Story" zagrają Odette Annable ("Supergirl") i Natalie Alyn Lind ("The Gifted").

6. Nowa zapowiedź serialu Pennyworth

Historia niezwykłego lokaja Batmana startuje w USA 28 lipca.

REKLAMA