8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jak naprawić "Smash"? (Fot. NBC)

Jak naprawić "Smash"? (Fot. NBC)

Nowa praca byłego aktora "Lost". Kolejny ciekawy występ gościnny w "Desperate Housewives". Obsada "Modern Family" chce podwyżek. A poza tym "Smash", "Fringe", "Grimm", "Revenge".

1. Nestor Carbonell w pilocie "The Smart One". "Ringer" raczej już nie uratuje się przed skasowaniem, nic więc dziwnego, że grający w nim Nestor Carbonell znalazł nową pracę. Aktor, którego pewnie dobrze pamiętają też fani "Lost", zagra w pilocie Ellen DeGeneres "The Smart One". Ma to być serial o dwóch siostrach, z których jedna, Candy (Malin Akerman), jest piękna i na dodatek ostatnio została burmistrzem, zaś druga, Jude (Portia de Rossi), jest "tylko" inteligentna i kończy, pracując dla swojej siostry. Carbonell zagra byłego faceta Jude, bogatego dewelopera.

2. Obsada "Modern Family" negocjuje podwyżki. "Modern Family" to jeden z najczęściej nagradzanych seriali ostatnich lat, ale nie znaczy to, że aktorzy, którzy w nim grają, śpią na pieniądzach. Przeciwnie, niektórzy zarabiają - jak na warunki amerykańskiej TV - śmiesznie mało. Nic więc dziwnego, że przy okazji renegocjacji kontraktów obsada chce podwyżek. Obecnie Ed O'Neill, czyli dawny Al Bundy, zarabia 105 tys. dolarów za odcinek, zaś Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Julie Bowen i Sofia Vergara po 65 tys. dolarów. Nie ma na razie żadnych kłótni o kasę, ale podobno obsada "Modern Family" chce od 4. sezonu dostawać po 200 tys. dolarów za odcinek - tyle co aktorzy grający główne role w "The Big Bang Theory" stacji CBS.

3. Tytuły ostatnich odcinków 4. sezonu "Fringe". Znane są już tytuły odcinków, które zobaczymy pod koniec sezonu "Fringe". Odcinek 4x20 ma nosić tytuł "Worlds Apart", 4x21 -"End Game: Part 1", a 4x22 - "End Game: Part 2".

4. Twórcy obiecują, że naprawią "Smash". Muzyczny serial NBC, "Smash", ogląda się całkiem nieźle i już dostał 2. sezon - ale mało kto jest z niego w pełni zadowolony. Twórcy serialu obiecują, że przyjrzą się dokładnie, co w 1. sezonie działało, a co nie, i mają nadzieję, że w 2. serii "Smash" będzie już większy i lepszy. Showrunnerem "Smash" nie będzie już Theresa Rebeck, co zapewne jakoś wpłynie na kolejny sezon (oby tylko nie negatywnie).

5. Tytuł tegorocznego finału "Revenge". Znany jest już tytuł finałowego odcinka 1. sezonu "Revenge" - brzmi on "Reckoning". Emisja zaplanowana jest na 23 maja.

6. Doris Roberts na Wisteria Lane. Zanim "Desperate Housewives" się skończy, do serialu zdąży wpaść Doris Roberts. Aktorka zagra bogatą kobietę, której Gaby będzie pomagała w zakupach. Jak opowiedziała sama aktorka w TV Guide, mąż jej postaci, który właśnie zmarł, był bardzo bogaty, ale nie pozwalał jej wydawać pieniędzy. Teraz będzie chciała to sobie odbić.

7. Roger Bart w serialu "Grimm". Roger Bart, który ostatnio wystąpił w "Revenge", zagości wkrótce w "Grimmie". Zagra Wildermanna, brodatą postać w stylu Grizzly'ego Adamsa. Odcinek, w którym wystąpi, będzie oparty na opowieści o Wielkiej Stopie.

REKLAMA