6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

Wiemy, kto z "Nawiedzonego domu na wzgórzu" powróci w "The Haunting of Bly Manor". Shay Mitchell zrobi serial o swojej ciąży. AMC zapowiada koniec świata w 4. sezonie "Preachera". A oprócz tego "MacGyver" i nie tylko.

1. Victoria Pedretti w The Haunting of Bly Manor

Victoria Pedretti, czyli Nell z "Nawiedzonego domu na wzgórzu", dostała główną rolę w sequelu, "The Haunting of Bly Manor". Aktorka zagra Dani, guwernantkę, która opiekuje się dwójką wyjątkowych dzieci.

2. Henry Ian Cusick w obsadzie MacGyvera

Henry Ian Cusick ("Przejście") dostał stałą rolę w 4. sezonie "MacGyvera". Zagra Russa, byłego wojskowego, który jest świetnym sprzedawcą i manipulatorem, a także bardzo bogatym człowiekiem.

3. Shay Mitchell zrobi serial o swojej ciąży

Shay Mitchell ("Pretty Little Liars") jest w ciąży i zamierza dokumentować jej przebieg w serialu na YouTube. Projekt zatytułowany "Almost Ready" wystartuje w środę 17 lipca na kanale aktorki. Nowe odcinki będą pojawiać się co środę i będziecie je mogli oglądać za darmo.

4. CW rezygnuje z Glamorous, daje szansę The Lost Boys

Telewizja CW ostatecznie zrezygnowała z serialu "Glamorous". Drugą szansę dostaje "The Lost Boys", którego pilot zostanie nakręcony jeszcze raz z nową obsadą. Zatrzymano tylko dwójkę aktorów z pierwotnej obsady – Medaliona Rahimiego i Dakotę Shapiro.

5. CBS odpuszcza sobie Surveillance

Thriller "Surveillance" z Sophią Bush nie dostanie zamówienia w CBS. Stacja zdecydowała po licznych testach, że serial nie będzie pasować do ramówki.

6. Preacher – teaser i plakat 4. sezonu

"Preacher" wraca 4 sierpnia i zapowiada koniec świata w finałowych odcinkach.

Preacher sezon 4

REKLAMA