Kathryn Hahn już nie chce być grzeczną dziewczynką. Zobaczcie zwiastun "Pani Fletcher", nowego serialu HBO

Kathryn Hahn w "Transparent" (Fot. Amazon)

0

Tej jesieni zobaczymy ekranizację "Pani Fletcher" Toma Perrotty, autora "Pozostawionych". W tytułowej roli Kathryn Hahn, która szaleje na różne sposoby w zwiastunie.

Jeśli tęsknicie za "I Love Dick", mamy dla was dobrą wiadomość. Kathryn Hahn wkrótce powróci na ekrany w nowym serialu komediowym HBO, który również będzie przekraczać pewne bariery.

Pani Fletcher – zwiastun serialu HBO

"Pani Fletcher" to adaptacja powieści Toma Perrotty ("Pozostawieni"). Zobaczymy w niej dwie równolegle prowadzone historie o dojrzewaniu, które przedstawiają wpływ mediów społecznościowych i internetowego porno na życie Eve Fletcher (Hahn), matki dotkniętej tzw. syndromem pustego gniazda, oraz jej syna, Brendana (Jackson White, "The Middle"), studenta pierwszego roku.

Serial pokaże, jak Eve zmienia swoje życie, by znaleźć szczęście i seksualne spełnienie, które omijało ją w przeszłości.

W obsadzie "Pani Fletcher" znajdują się także Casey Wilson jako Jane, przyjaciółka Eve; Owen Teague jako Julian, kolega Brendana ze studiów; Jen Richards jako Margo, transpłciowa bohaterka, prowadząca zajęcia z kreatywnego pisania, na które zapisuje się Eve; oraz Katie Kershaw jako Amanda; Domenick Lombardozzi jako George; Cameron Boyce jako Zach i Jasmine Cephas Jones w roli Chloe.

Scenarzystą serialu jest Tom Perrotta, a pilotowy odcinek wyreżyserowała Nicole Holofcener.

Pani Fletcher – premiera serialu jesienią w HBO