7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Batwoman (Fot. CW)

0

Liam Hemsworth w serialu platformy Quibi. Nowy teaser "Batwoman" z przejażdżką motorem. Justina Machado będzie producentką i reżyserką "One Day at a Time". A oprócz tego "Perry Mason", "Jak nas widzą" i nie tylko.

1. Liam Hemsworth w serialu platformy Quibi

Liam Hemsworth zagra główną rolę w serialu akcji platformy Quibi, który tworzy Nick Santora ("Skorpion"). Hemsworth wcieli się w śmiertelnie chorego faceta, który chce przed śmiercią zapewnić utrzymanie swojej ciężarnej żonie. Decyduje się więc wziąć udział w zabójczej w grze i szybko się zorientuje, że nie będzie łowcą, tylko zwierzyną. Serial będzie mieć krótkie odcinki – Quibi to platforma, która tworzy seriale na urządzenia mobilne, mające najwyżej 10-minutowe odcinki.

2. Perry Mason kompletuje obsadę

Do obsady serialu HBO o słynnym prawniku dołączyli Chris Chalk ("Gotham") i Shea Whigham ("Homecoming") w stałych rolach, a także Nate Corddry ("Mom"), Veronica Falcon ("Queen of the South"), Jefferson Mays ("I Am the Night"), Gayle Rankin ("GLOW") i Lili Taylor ("Chambers") w rolach powracających.

3. Obsada Prism zwolniona z kontraktów

Dobra i zła wiadomość, jeśli liczyliście na to, że "Prism" dojdzie jednak do skutku: Netflix wciąż jest zainteresowany przejęciem serialu zamówionego przez NBC, ale aktorzy z końcem czerwca zostali zwolnieni z kontraktów. To oznacza, że jeśli Netflix zdecyduje się kupić serial, prawdopodobnie będzie wszystko kręcić od nowa i już nie zobaczymy na ekranie Malin Ackerman czy Ramona Rodrigueza.

4. Batwoman – nowy teaser serialu telewizji CW

A w nim Kate Kane ruszająca na przejażdżkę motorem. Premiera nowego serialu superbohaterskiego CW 6 października.

5. Justina Machado będzie producentką i reżyserką

W 4. sezonie "One Day at a Time" Justina Machado dołączy do grona producentów, a także wyreżyseruje jeden odcinek.

6. Nowojorski detektyw o serialu Jak nas widzą

Serial Netfliksa o "piątce z Central Parku" jest pełen kłamstw – mówi Eric Reynolds, nowojorski detektyw, który aresztował Raymonda Santanę i Kevina Richardsona.

7. NBC tworzy romantyczny serial z twistem

Showrunnerka "Good Girls" Jenna Bans i scenarzysta Bill Krebs tworzą dla telewizji NBC nietypowy serial romantyczny. Bohaterką będzie żona z przedmieścia w średnim wieku, której małżeństwo rozbija przypadkowy akt przemocy. Po tym jak spotyka młodszego mężczyznę, w jej życiu rusza pokręcony łańcuch zdarzeń, które poddają w wątpliwość wszystko, co wiedziała o swoim doskonałym życiu i o tym, co naprawdę stało się z jej mężem.