6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Dzieciaki ze "Stranger Things" pojawią się w Polsce. Powstanie serialowy "Sandman". Maisie Williams zagra w brytyjskim serialu komediowym. A oprócz tego "Łowcy duchów", nowy serial Michaela Chiklisa i nie tylko.

1. Dzieciaki ze Stranger Things w Polsce

Na Open'er w Gdyni pojawią się Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli Mike i Lucas ze "Stranger Things". 3 lipca aktorzy wezmą udział w panelu na festiwalu.

2. Michael Chiklis w nowym serialu

Michael Chiklis ("The Shield") powróci na ekrany w serialu kryminalnym "Coyote", który właśnie dostał zamówienie na 10 odcinków od Paramount Network. Chilkis zagra agenta patrolu granicznego zmuszonego do pracy z ludźmi, których przez 32 lata starał się nie wpuszczać do Ameryki. W efekcie zaczyna on kwestionować swoje czarno-białe poglądy na świat. Showrunnerem serialu będzie David Graziano ("American Gods", "Southland"), a pilota wyreżyseruje Michelle MacLaren ("Gra o tron", "Breaking Bad").

3. Powstanie serialowy Sandman

Netflix jest bliski podpisania umowy z Warner Bros. na adaptację serii komiksów "Sandman" Neila Gaimana. Scenarzystą i showrunnerem ma być Allan Heinberg ("Chirurdzy").

4. Jeszcze jeden spin-off Pełnej chaty?

John Stamos zasugerował, że mógłby powstać prequel, którego bohaterami byliby Jesse (Stamos) i jego siostra Pam, zmarła matka DJ, Michelle i Stephanie.

5. Maisie Williams w serialu komediowym

Maisie Williams ("Gra o tron") zagra dziewczynę uciekającą przed morderczym gangiem i policją w komedii "Two Weeks to Live" telewizji Sky. Scenariusz napisała Gaby Hull ("Cheat").

6. Łowcy duchów powracają w nowej odsłonie

Telewizja A&E zapowiedziała powrót "Łowców duchów". Grant Wilson pojawi się ponownie na ekranie, ale z zupełnie nową ekipą.

REKLAMA