"Cztery wesela i pogrzeb" w nowym wydaniu – zwiastun serialu z Nathalie Emmanuel w roli głównej

"Four Weddings and a Funeral" (Fot. Hulu)

0

"Cztery wesela i pogrzeb" tego lata powrócą w zupełnie nowej wersji. Za sterami Mindy Kaling, w głównej roli znana z "Gry o tron" Nathalie Emmanuel. Zobaczcie zwiastun serialu!

Platforma Hulu pokaże tego lata serialową wersję filmu "Cztery wesela i pogrzeb" z 1994 roku. Zobaczymy w niej grupkę przyjaciół, których ścieżki przecinają się podczas tytułowych pięciu imprez. Serial zaplanowany jest jako antologia – w każdym sezonie ma być inna obsada, inni bohaterowie i oczywiście inne wesela (a także pogrzeb).

Cztery wesela i pogrzeb – zwiastun serialu

W 1. sezonie będziemy oglądać perypetie czwórki przyjaciół z USA, którzy spotkają się po latach na weselu w Londynie. Maya (Nathalie Emmanuel, "Gra o tron"), dyrektorka ds. komunikacji nowojorskiego senatora, dostaje zaproszenie na ślub od swojej przyjaciółki ze szkoły, która teraz mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii. Dziewczyna zostawia za sobą sprawy zawodowe i prywatne, żeby spotkać się z grupką dawnych znajomych, i ląduje w środku ich osobistych kryzysów.

W serialu występują także Zoe Boyle ("Frontier"), Guz Khan ("Turn Up Charlie"), Sophia La Porta ("The Five"), Rebecca Rittenhouse ("The Mindy Project") i Brandon Mychal Smith ("You’re the Worst"). Gościnnie w serialu wystąpi Andie MacDowell, która grała jedną z głównych ról w oryginale. Tutaj wcieli się w nową postać.

Cztery wesela i pogrzeb – kiedy premiera serialu?

1. sezon komediodramatu autorstwa Mindy Kaling i Matta Warburtona ("The Mindy Project") będzie składał się z 10 odcinków. Pierwsze cztery wylądują na platformie Hulu 31 lipca, kolejne będą emitowane co tydzień. Na razie nie wiadomo, kto i kiedy pokaże serialowe "Cztery wesela i pogrzeb" w Polsce.