"Wielkie kłamstewka" – zwiastun 5. odcinka 2. sezonu. Co zrobi "piątka z Monterey", żeby się ratować?

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Do końca "Wielkich kłamstewek" zostały trzy odcinki, a fabuła coraz bardziej się zagęszcza. Zobaczcie, co nas czeka w odcinku nr 5, zatytułowanym "Kill Me".

Urodziny ośmiolatki w rytmach disco, najlepszy policzek od czasów "Żony idealnej" i Mary Louise w ofensywie – takie atrakcje przyniósł 4. odcinek 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Co jeszcze nas czeka?

Wielkie kłamstewka sezon 2, odcinek 5 – zwiastun

5. odcinek 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" nazywa się "Kill Me" i obiecuje ciąg dalszy historii o tym, jak Bonnie tonie, Mary Louise próbuje odebrać dzieci Celeste, a Ed mówi do kogoś (kogo???), że został postawiony w trudnej sytuacji, bo musi zostać z kobietą, której po prostu nie może ufać.

Zastanawiająca jest także końcówka: Madeline dowodzi, że najpierw muszą im udowodnić kłamstwo. "Co jeśli mogą?" – pyta krótko Bonnie tonem sugerującym, że wie coś, czego pozostałe bohaterki nie wiedzą.

"Wielkie kłamstewka" wracają w najbliższy poniedziałek, a tymczasem możecie raz jeszcze obejrzeć ten policzek. HBO wrzuciło go na YouTube po to, byśmy mogli cieszyć się nim w nieskończoność i jeszcze dłużej.

Wielkie kłamstewka – emisja w poniedziałki w HBO