Mike Ross powraca w finałowym sezonie "Suits" – zobaczcie pierwszy zwiastun

"W garniturach" (Fot. USA Network)

"Zawsze mam czas dla starego przyjaciela" – mówi Mike Ross w teaserze 9. sezonu "Suits". Czego powinniśmy spodziewać się po tym powrocie?

Superduet składający się z Mike'a (Patrick J. Adams) i Harveya (Gabriel Macht) przez większość sezonów był podporą "Suits". Zmieniło się to po odejściu Adamsa i Meghan Markle z serialu w finale 7. sezonu.

Suits sezon 9 – Mike powraca w teaserze serialu

I o ile na wizytę Markle aka księżnej Sussex nie mamy co liczyć, Patrick J. Adams powróci do serialu o prawnikach w garniturach w finałowej serii. Zobaczymy go w 5. odcinku, kiedy to Mike stanie w sądzie naprzeciwko Harveya i Samanthy. Twórca serialu Aaron Korsh obiecuje sporo zabawnych i emocjonalnych scen z udziałem Mike'a i jego dawnych znajomych. I na tym ma się nie skończyć – Adams prawdopodobnie pojawi się także w finale.

Na razie mamy teaser, w którym Mike i Harvey spotykają się ponownie, a Mike zapewnia, że zawsze znajdzie czas dla starego przyjaciela.

W garniturach sezon 9 – kiedy premiera?

10-odcinkowy finałowy sezon "Suits" wystartuje w USA 17 lipca na USA Network, razem z serialem "Pearson" z Giną Torres w roli głównej. W tym momencie ani jeden, ani drugi tytuł nie ma polskiej daty premiery.

REKLAMA