"Wielkie kłamstewka" tym razem w klimatach disco. Zebraliśmy wszystkie piosenki z 4. odcinka 2. sezonu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

W przypadku odcinka "She Knows" mamy nietypowy jak na "Wielkie kłamstewka" zestaw. Królują hity disco, na czele z Bee Gees, Donną Summer i "Disco Inferno" z "Gorączki sobotniej nocy".

Ciąg dalszy przeglądu muzyki z serialu "Wielkie kłamstewka"! Wszystkie utwory znajdziecie tutaj, a dziś to wszystko, co można było usłyszeć w 4. odcinku 2. sezonu. I wbrew pozorom nie było to tylko disco

POP ETC – Dreams (cover Fleetwood Mac)

Piosenka "Dreams" Fleetwood Mac w nowej, nieogranej wersji pojawia się w scenie, kiedy dzieciaki wycinają dynie i zastanawiają się, czy w Monterey są gangsterzy, którzy mogliby kogoś dźgnąć.

Timmy Thomas – Why Can't We Live Together

Utwór Timmy'ego Thomasa z 1972 roku słychać w odcinku "She Knows" dwa razy. Oryginał pojawia się w scenie, kiedy Mary Louise wpada niezapowiedziana na dyniową imprezę. W napisach końcowych utwór powraca, ale w coverze Jima Jamesa (piosenki nie da się znaleźć na YouTube ani Spotify, ale wykonawcę potwierdza Variety).

Donna Summer – Try Me, I Know We Can Make It

Czas przejść do naszej głównej uczty, czyli nietypowej imprezy urodzinowej małej Amabelli. Ten utwór Donny Summer pojawia się jako pierwszy, kiedy Renata wita gości, a my możemy zobaczyć, jak wszyscy się przebrali.

Bee Gees – How Deep Is Your Love

Bee Gees towarzyszy Renacie i Gordonowi, kiedy patrzą, jak ich córka tańczy na swojej ostatniej takiej imprezie. Renata na moment przestaje wrzeszczeć na męża i mówi mu, czemu jej zależało, żeby Amabella miała wszystko to, czego ona w jej wieku nie miała.

Donna Summer – Lucky

Kolejny wielki hit Donny Summer słychać, kiedy Madeline rozmawia z Edem i on wygłasza monolog o tym, jak to wszyscy w tym miasteczku udają. Potem Ed wdaje się w kłótnię z Nathanem, która przeistacza się w absurdalną bijatykę. Z kolei Bonnie rozmawia z matką, która jest przekonana, że ma szósty zmysł.

The Trammps – Disco Inferno

Jeszcze jeden hicior disco i zarazem drugi obok "How Deep Is Your Love" utwór, który pojawia się w tym odcinku i w "Gorączce sobotniej nocy". Tyle że w "Wielkich kłamstewkach" mamy twist – "Disco Inferno" śpiewa zespół na imprezie, a pomagają mu bohaterowie serialu. Burn, baby, burn!

Al Green – Jesus Is Waiting

Opuszczamy imprezę Amabelli, ale pozostajemy w klimatach z lat 70. "Jesus Is Waiting" Ala Greena słychać w barze, kiedy Jane i Celeste rozmawiają o Perrym. Jane pyta Celeste, czy mąż ją kiedyś zgwałcił, ona odpowiada nie do końca szczerze, że nie, a potem zostaje sama i zalicza przygodny seks z barmanem.

Wielkie kłamstewka – emisja w poniedziałki w HBO