8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Wiemy, kiedy wracają Chirurdzy i inne seriale telewizji ABC. Dziś kończy się komiks The Walking Dead. Warner Bros. ma wielkie plany związane z platformą WarnerMedia. A oprócz tego "Sweet Magnolias", "Wynonna Earp" i nie tylko.

1. ABC podaje daty jesiennych premier seriali

Serialowy sezon w telewizji ABC wystartuje w poniedziałek 23 września, kiedy to powróci "The Good Doctor". We wtorek 24 września wracają komedie "The Conners", "Bless This Mess" i "Black-ish", premierę będzie mieć także "Mixed-ish" i "Emergence". W środę 25 września wystartuje "Stumptown" z Cobie Smulders, a także nowe sezony "The Goldbergs", "Schooled", "Single Parents" i "Modern Family" (finałowa seria). W czwartek 26 września wracają "Chirurdzy", "A Million Little Things" i "How to Get Away With Murder", a w piątek 27 września – "American Housewife" i "Fresh Off the Boat". Ostatnia jesienna premiera ABC to nowy sezon "The Rookie", który rozpocznie się w niedzielę 29 września.

2. Koniec komiksu The Walking Dead

Po 16 latach kończy się komiks "The Walking Dead". 193. zeszyt, który ukazuje się dzisiaj w USA, będzie ostatnim z serii.

3. Plakat zapowiadający 10. sezon The Walking Dead

Tymczasem serial "The Walking Dead" trwa w najlepsze i jedzie na tegoroczny Comic-Con w San Diego. Podczas panelu zostanie pokazany zwiastun, pojawi się także data premiery, a na razie mamy plakat, który będzie promował serial na konwencie.

The Walking Dead sezon 10

4. Jak będzie nazywać się platforma WarnerMedia?

Według TVLine platforma streamingowa WarnerMedia prawdopodobnie będzie nazywać się HBO Max i kosztować 16-17 dolarów za miesiąc. Obecni klienci amerykańskich serwisów HBO zostaną do niej automatycznie włączeni, kiedy wystartuje w 2020 roku. W jej zasobach będzie można znaleźć nie tylko wszystkie seriale HBO i Cinemax, ale też mnóstwo klasyków Warner Bros. (w tym "Przyjaciół", "Seinfelda" i "Teorię wielkiego podrywu") i nowe seriale stworzone specjalnie na potrzeby serwisu, jak "The Flight Attendant" z Kaley Cuoco", "Dune: The Sisterhood", "Gremlins: Secrets of the Mogwai" czy "Love Life" z Anną Kendrick.

5. Ekipa Wynonny Earp wraca do pracy

Prace nad 4. sezonem "Wynonny Earp" wreszcie ruszają. Premiera 12 nowych odcinków w 2020 roku.

6. Powiększa się obsada Sweet Magnolias

Do obsady netfliksowego serialu "Sweet Magnolias" dołączyli Chris Klein ("Flash"), Jamie Lynn Spears ("Zoey 101") i Justin Bruening ("Chirurdzy"). Klein zagra lekarza Billa Townsenda, Spears wcieli się w pielęgniarkę Noreen Fitzgibbons, a Brueninga zobaczymy w roli byłego sportowca Cala Maddoxa.

7. Zwiastun Comedians in Cars Getting Coffee

W nowej serii pojawią się m.in. Eddie Murphy, Seth Rogen, Melissa Villaseñor, Ricky Gervais i Jamie Foxx. Premiera 19 lipca.

8. The Boys – materiał zza kulis serialu

"The Boys" pojawi się 26 lipca na Amazonie, a tymczasem możecie zobaczyć materiał zza kulis, w którym pojawiają się aktorzy i twórcy serialu, Seth Rogen i Evan Goldberg.

REKLAMA