"Prawi Gemstonowie" – zwiastun serialu. Zobaczcie, jak Danny McBride nabija się z teleewangelistów

"Prawi Gemstonowie" (Fot. HBO)

Pełne pasji modlitwy, skrzynki wypchane kasą i mnóstwo absurdu, a wszystko to w fantastycznej obsadzie. Oto "Prawi Gemstonowie", komedia HBO, w której grają John Goodman i Danny McBride.

Trudno o lepszy przykład ogromnego bogactwa i jeszcze większej hipokryzji niż w przypadku amerykańskich teleewangelistów. Nic dziwnego, że Danny McBride, spec HBO od komedii, które nie znają żadnych hamulców ("Eastbound & Down", "Wicedyrektorzy"), wziął ich na celownik i wymyślił rodzinę prawych Gemstone'ów.

Prawi Gemstonowie – pełny zwiastun serialu HBO

Zgodnie z oficjalnym opisem od HBO, "Prawi Gemstonowie" opowiadać będą o "światowej sławy rodzinie teleewangelistów o długiej tradycji dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej, a wszystko w imię Pana Jezusa Chrystusa".

Danny McBride wcieli się w Jessego Gemstone'a, najstarszego syna i "następcę tronu". W głównej obsadzie znajdują się także Adam Devine ("Workaholics") jako młodszy brat Jessego, Kelvin; Edi Patterson ("Wicedyrektorzy") jako Judy, ich młodsza siostra, która jest poszkodowana ze względu na płeć; a także John Goodman ("Roseanne") w roli ojca całego tego towarzystwa, Eli.

Pełny zwiastun serialu udowadnia, że McBride i spółka pójdą na całość: są skrzynki wypełnione po brzegi dolarami, twarde negocjacje, które kończą się kompromisem pt. "Kościół nie dostaje nic, a my 60/40", zbiorowy chrzest (aka sh*tshow), specyficzna modlitwa McBride'a, policzek od taty, Walton Goggins tańczący w imię Boże i tysiąc innych szaleństw. To nie będzie ani grzeczny, ani subtelny serial.

Prawi Gemstonowie – premiera 18 sierpnia w HBO

REKLAMA