Zac Efron i Anna Kendrick odkrywają ogień, alkohol i monogamię w prehistorycznym "Human Discoveries"

"Human Discoveries" (Fot. Facebook Watch)

0

Facebook Watch zaprasza do czasów prehistorycznych. Anna Kendrick i Zac Efron szukają w "Human Discoveries" czegoś więcej niż tylko sposobów na przetrwanie.

Facebook Watch uprzejmie przypomina o swoim istnieniu i stara się zwrócić naszą uwagą znanymi nazwiskami. Jesienią platforma zaprezentuje "Limetown" z Jessicą Biel i Stanleyem Tucci, a jeszcze w te wakacje zadebiutuje najnowsza animowana komedia "Human Discoveries" z Zakiem Efronem i Anną Kendrick w głównych rolach.

Human Discoveries – zwiastun serialu Facebooka

Jak zapowiada Facebook, "Human Discoveries" opowie o grupie przyjaciół żyjących u zarania ludzkiej cywilizacji. Przed nami ludzie, którzy odkryli ogień i koło, ale animowana komedia pokaże przede wszystkim, jak udaje im się natrafić na zupełnie inne odkrycia – zarówno najlepsze, jak i najgorsze w historii ludzkości.

Sztuka, alkohol, moda, rasizm, towarzyskie pogawędki oraz najdziwniejsza z wszystkiego – monogamia. W pierwszym zwiastunie komedii, ludzkość sprzed 10 tysięcy lat wcale nie różni się tak bardzo od naszej. A jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wyglądał pierwszy kac lub przypadek "mansplainingu" na naszej planecie, to "Human Discoveries" spieszy z odpowiedzią.

Obok Efrona i Kendrick, w serialu swoich głosów użyczą także m.in. Lamorne Morris ("New Girl"), Jillian Bell ("Workaholics"), Paul Scheer ("Czarny poniedziałek"), Lisa Kudrow ("Przyjaciele"), Stephanie Beatriz ("Brooklyn Nine-Nine"), Ed Begley Jr. ("Future Man"), Sam Richardson ("Detroiters") oraz James Adomian ("Our Cartoon President").

Human Discoveries – kiedy premiera?

Dla Facebook Watch, "Human Discoveries" będzie już trzecią animowaną komedią. Wcześniej platforma zaprezentowała składające się z kilkuminutowych odcinków "Human Kind Of" oraz "Liverspots and Astronots". "Human Discoveries" ma być już klasyczną półgodzinną komedią, a serial będziecie mogli oglądać na Facebooku już od 16 lipca.