5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Scenarzysta "Faudy" tworzy nowy serial. Mija 30 lat od premiery "Kronik Seinfelda". Sophie Turner pochwaliła się zdjęciem ślubnym. A oprócz tego "Good Witch" i nie tylko.

1. Scenarzysta Faudy tworzy nowy serial

Moshe Zonder ("Fauda") i Alon Aranya ("Your Honor" z Bryanem Cranstonem) tworzą razem 8-odcinkowy thriller szpiegowski "Tehran". Serial opowiadać będzie o agentce Mossadu, która jest hakerką i dostaje swoją pierwszą misję we wrogim mieście będącym, tak się składa, jej miejscem urodzenia. Dziewczyna ma wyłączyć irański reaktor atomowy, która to misja jest ważna nie tylko dla Bliskiego Wschodu, ale i całego świata. Kiedy jej się nie udaje, znika w Teheranie, gdzie odkrywa swoje irańskie korzenie i spotyka miłość. Tymczasem irańskie władze szukają jej i jej kolegów z Mossadu.

2. Good Witch z 6. sezonem

Trzy tygodnie po premierze 5. sezonu serial "Good Witch" stacji Hallmark dostał zamówienie na 6. sezon. Z obsady odchodzi Bailee Madison.

3. Mija 30 lat od premiery Kronik Seinfelda

Wszystkich, którzy chcieliby się zapoznać z serialem przez wielu uważanym za najlepszą telewizyjną komedię wszech czasów, zapraszamy do lektury naszego tekstu z cyklu Kultowe seriale. W TVLine tymczasem znajdziecie listę 30 najlepszych odcinków "Kronik Seinfelda" – zdecydowanie zgadzamy się z numerem 1!

4. Powstanie nowa adaptacja Anny Kareniny

Gwyneth Hughes, scenarzystka filmu BBC "The Girl", pisze scenariusz nowej adaptacji "Anny Kareniny" dla BBC.

5. Sophie Turner pochwaliła się zdjęciem ślubnym

Sophie Turner, czyli Sansa z "Gry o tron", poślubiła we Francji Joego Jonasa. Podzieliła się także oficjalną fotką ślubną.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mr and Mrs Jonas Photo by @corbingurkin

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)

REKLAMA