Miley Cyrus zamieniła się w Ashley O na koncercie. Posłuchajcie nowej wersji "On a Roll" z "Black Mirror"

"Black Mirror: Rachel, Jack i Ashley Too" (Fot. Netflix)

0

Skąpana w różu Ashley O i jej optymistyczne piosenki to jeden ze znaków firmowych 5. sezonu "Black Mirror". Zobaczcie, co Miley Cyrus zrobiła z "On a Roll" na koncercie.

W 5. sezonie "Black Mirror" zaprezentowało kilka eksperymentów, z których najbardziej kontrowersyjnym jest odcinek "Rachel, Jack i Ashley Too", stanowiący specyficzne połączenie disneyowskiej komedii z ponurą dystopią. Miley Cyrus zagrała Ashley O, popową artystkę, za której słodki wizerunek odpowiada jej zła ciotka. Kiedy na rynku pojawia się inteligentna elektroniczna wersja Ashley, ta prawdziwa przestaje być potrzebna i sprawy skręcają w mrocznym kierunku.

Miley Cyrus śpiewa piosenkę Ashley O na koncercie

Prawdziwa Miley Cyrus udowodniła podczas koncertu na festiwalu w Glastonbury, że nie tak łatwo byłoby ją zastąpić. "On a Roll" zyskało nową, zdecydowanie mniej irytującą niż ta z serialu wersję, którą wokalistka wykonała w charakterystycznej różowej peruce Ashley.

Przypomnijmy, piosenki Ashley O to tak naprawdę popowe adaptacje utworów Nine Inch Nails. Twórcy serialu starali się o zgodę Trenta Reznora, którą uzyskali bardzo szybko, bo ta "czarna komedia wydała mu się bardzo interesująca". Teksty zostały przepisane na nowo przez Charliego Brookera, twórcę "Black Mirror".

"On a Roll" to w rzeczywistości "Head Like a Hole" Nine Inch Nails, tyle że w zmienionej aranżacji i z zupełnie nowym tekstem.

Black Mirror jest dostępne na Netfliksie