7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Twórcy "Gry o tron" królują w Google jako "kiepscy scenarzyści". "Star" jednak dostanie zakończenie. Startują zdjęcia do serialu Jossa Whedona. A oprócz tego m.in. "Power" i kolejny młodzieżowy serial BBC i Netfliksa.

1. Twórcy Gry o tron znów oberwali na Reddicie

Co się stanie, kiedy wpiszecie w Google frazę "bad writers" (kiepscy scenarzyści)? Na pierwszym miejscu wyskoczy post z Reddita ze zdjęciem Davida Benioffa i D.B. Weissa, twórców "Gry o tron". To efekt wsparcia dla tego postu przez blisko 50 tys. osób.

2. Star jednak dostanie zakończenie

Lee Daniels, twórca "Star", zdradził na Instagramie, że skasowany serial powróci z dwugodzinnym filmem.

3. Zwiastun 6. sezonu Power

25 sierpnia wraca z finałowym sezonem "Power". A już teraz możecie zobaczyć zwiastun i plakat z hasłem "The Final Betrayal".

4. Kolejny młodzieżowy serial BBC i Netfliksa

Netflix pokaże wszędzie poza Wielką Brytanią 13-odcinkowy serial "The A List", powstający dla iPlayera BBC. Serial opowiadać będzie o młodzieżowych przyjaźniach, romansach, lojalności i zdradzie. Główną bohaterką będzie Mia (Lisa Ambalavanar, "Doctors"), której idylliczne wakacje na letnim obozie zamieniają się w pokręcony koszmar wraz z przybyciem tajemniczej Amber (Ellie Duckles, "Safe").

5. Teaser serialu Pandora

"Pandora" to nowy serial science fiction telewizji CW. Główną rolę gra Priscilla Quintana. Premiera 16 lipca.

6. Startują zdjęcia do serialu Jossa Whedona

Ruszają zdjęcia do "The Nevers", serialu science fiction, który Joss Whedon tworzy dla HBO.

7. Konkurs z "Drunk History – Pół litra historii"

Z okazji pojawienia się "Drunk History – Pół litra historii" na Netfliksie zorganizowaliśmy razem z Comedy Central konkurs, w którym do wygrania są same przydatne rzeczy: kieliszki, piersiówka i etui na laptopa. Zapraszamy!

REKLAMA