Maya Hawke i Joe Keery ćwiczą tę emocjonalną scenę ze "Stranger Things" – zobaczcie nagranie zza kulis

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Finn Wolfhard podzielił się z fanami "Stranger Things" klipem zza kulis serialu, w którym Maya Hawke i Joe Keery – serialowi Robin i Steve – ćwiczą jedną z najważniejszych scen z 3. sezonu. Spoilery!

3. sezon "Stranger Things" przyniósł kilka świetnych niespodzianek, w tym także postać Robin, którą sparowano ze Steve'em. I kiedy już wydawało się, że wszystko zaczyna zmierzać w jednym kierunku, bracia Dufferowie zrobili widzom niespodziankę: Steve nie będzie mieć nowej dziewczyny, bo Robin jest lesbijką.

Stranger Things – kulisy sceny Robin i Steve'a

Scena, w której bohaterka na podłodze kinowej toalety wyznaje, że będąc w szkole, ciągle patrzyła w kierunku Steve'a, bo podkochiwała się w dziewczynie, której z kolei podobał się on, jest jednym z najbardziej emocjonalnych punktów tego sezonu.

A dzięki Finnowi Wolfhardowi, czyli serialowemu Mike'owi, wiemy, jak wyglądały próby do tej sceny – żeby było ciekawiej, Keery i Hawke ćwiczyli w nie najlepszych warunkach, bo z szalejącą wiertarką w tle.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Rehearsal

Post udostępniony przez Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial)

Robin to pierwsza postać LGBTQ w "Stranger Things", choć wielu fanów podejrzewa, że nie ostatnia. Kwestia poszukiwania własnej tożsamości seksualnej może pojawić się także w przypadku Willa (Noah Schnapp) – zwróciliście uwagę, co się z nim działo, kiedy Mike na niego krzyczał, że nie lubi dziewczyn?

Stranger Things – Ethan Hawke chwali występ córki

Odtwórczyni roli Robin jest córką Ethana Hawke'a i Umy Thurman, która już wcześniej zaczęła przygodę z aktorstwem. We wpisie na Instagramie jej tata przedstawił nam ją bliżej i zapewnił, że jeszcze ją zobaczymy.

Niektórzy z was mogli ją przegapić w zeszłorocznej produkcji BBC "Małe kobietki". Niektórzy z was mogli przegapić jej dokonania w Juilliard. Na pewno wielu przegapiło liczne szkolne produkcje – nawet ja parę przegapiłem, a jestem jej ojcem. Niektórzy z was mogą znać jej muzykę, inni nie. Panie i panowie, poznajcie Mayę Hawke. Ona potrafi – napisał Hawke.

Jak być może pamiętacie, w "Małych kobietkach" z 2017 roku Maya Hawke zagrała Jo March. A wkrótce zobaczymy ją na wielkim ekranie w "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino – reżysera, który uwielbiał obsadzać jej matkę w swoich filmach.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA