Shannen Doherty wrzuciła zdjęcie zza kulis "BH90210". Emily Valentine powraca i wiele się nie zmieniła!

"BH90210" (Fot. FOX)

0

Pamiętacie Emily Valentine, niegrzeczną dziewczynkę, z którą umawiał się Brandon w "Beverly Hills, 90210"? Grająca ją Christine Elise pojawia się na nowym zdjęciu zza kulis rebootu.

W sierpniu zobaczymy "BH90210", czyli nieformalny reboot "Beverly Hills, 90210", w którym aktorzy z młodzieżowego hitu z lat 90. wcielą się w przerysowane (i współczesne) wersje samych siebie.

BH90210 – zdjęcia zza kulis rebootu

Zgodnie z oficjalnym opisem "BH9210", Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie po latach i jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills, 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy odżyją pierwsze miłości i stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, a ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał jak dojrzewa, będzie próbowała kontynuować to, co zaczęła tyle lat temu?

Na ekranie ponownie pojawią się Jason Priestley (Brandon Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Ian Ziering (Steve Sanders), Gabrielle Carteris (Andrea Zuckerman), Brian Austin Green (David Silver), Tori Spelling (Donna Martin) i Shannen Doherty (Brenda Walsh), tyle że w rolach samych siebie.

Christine Elise (Emily Valentine) nie będzie co prawda w głównej obsadzie, ale ją również zobaczymy w kilku odcinkach. I jak widać na zdjęciu, którym podzieliła się Doherty, dawna dziewczyna Brandona (a także Jasona Priestleya – para była ze sobą przez pięć lat) nie straciła pazura.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Band photos #bh90210

Post udostępniony przez ShannenDoherty (@theshando)

Na instagramowych profilach aktorów można znaleźć więcej zakulisowych fotek. Doherty pozowała z Priestleyem, swoim dawnym serialowym bratem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

And just like that, the twins are back.

Post udostępniony przez ShannenDoherty (@theshando)

Tori Spelling pokazała fotkę z sesji promocyjnej "BH90210".

Z kolei Brian Austin Green zabrał nas z powrotem do Peach Pit.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pretty f-n nostalgic :))

Post udostępniony przez Brian Austin Green (@arent_you_that_guy)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Started shooting today :))

Post udostępniony przez Brian Austin Green (@arent_you_that_guy)

BH90210 – premiera serialu 7 sierpnia w USA