7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Rekordowa oglądalność "Stranger Things". Zwiastun 6. odcinka "Wielkich kłamstewek". Mnóstwo zdjęć z nowej "Veroniki Mars". A oprócz tego "Queer Eye", "American Horror Story" i nie tylko.

1. Rekordowa oglądalność Stranger Things

Jak podał Netflix, 3. sezon "Stranger Things" w ciągu pierwszych czterech dni zaczęło oglądać ponad 40 mln osób, czyli więcej niż jakikolwiek inny seriali. 18 mln skończyło w tym czasie cały sezon. To ogromne liczby, choć jak przypomina TVLine, z tymi 40 mln widzów trzeba uważać, bo Netflix jako oglądanie serialu liczy obejrzenie 70% pierwszego odcinka.

2. Nominacje do Teen Choice Awards

To już ostatnia fala nominacji i rządzi w niej "Stranger Things" z pięcioma nominacjami aktorskimi, a także jako ulubiony letni serial.

3. Sarah Paulson nie zagra w AHS: 1984

To nie jest na razie oficjalna informacja, ale Variety donosi, że Sarah Paulson nie zagra w 9. sezonie "American Horror Story". To będzie pierwszy sezon bez niej (choć podobno jest szansa na małe cameo).

4. Zwiastun 6. odcinka Wielkich kłamstewek

Przedostatni odcinek 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" nosi tytuł "The Bad Mother" i zawiera proces sądowy oraz kilka innych trudnych momentów dla "piątki z Monterey".

5. Zwiastun 4. sezonu Queer Eye

Chłopaki z "Queer Eye" wracają w piątek 19 lipca z nowym sezonem.

6. Ryan Destiny pojawi się w Grown-ish

Ryan Destiny ("Star") zagra w 3. sezonie "Grown-ish" powracającą rolę nowej studentki.

7. Mnóstwo zdjęć z nowej Veroniki Mars

W TVLine znajdziecie galerię ponad 100 zdjęć z nowej "Veroniki Mars", a także obietnicę Kristen Bell, że będzie robić ten serial, dopóki wszyscy w Neptune nie zginą.

Veronica Mars sezon 4

Veronica Mars sezon 4

Veronica Mars sezon 4