5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Society" (Fot. Netflix)

"The Society" z 2. sezonem. Zwiastun "Another Life" od Netfliksa. Serwis HBO Max został oficjalnie zapowiedziany wraz z długą listą produkcji oryginalnych. A ponadto "Lekkie jak piórko" i nie tylko.

1. The Society z 2. sezonem

Młodzieżowy serial Netfliksa dostał zamówienie na 2. sezon. Na stanowisku showrunnera pozostanie Chris Keyser, a zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Premiera w 2020.

2. Zapowiedź Another Life

"Another Life" to kosmiczne science fiction Netfliksa, w którym w głównej roli zobaczymy Katee Sackhoff. Zagra ona astronautkę Niko Breckinridge dowodzącą poszukiwaniami śladów obcej inteligencji. Podczas misji mającej na celu zbadanie pochodzenia kosmicznego artefaktu ona i jej młoda załoga natykają się na niewyobrażalne niebezpieczeństwo. W obsadzie są ponadto m.in. Selma Blair i Justin Chatwin. Premiera serialu 25 lipca.

3. HBO Max – co trafi do nowego serwisu?

Potwierdzono oficjalnie, że platforma streamingowa WarnerMedia nosić nazwę HBO Max. Serwis ruszy w 2020 roku, a w jego ofercie znajdą się oryginalne produkcje wytwórni Warner Bros, New Line i DC Entertainment, a także stacji HBO, The CW, CNN, TNT, TCM, Cartoon Network i Adult Swim. Oznacza to, że platforma będzie dysponować wyłącznymi prawami do dystrybucji takich tytułów jak m.in. "Przyjaciele", "Pretty Little Liars" czy "Bajer z Bel-Air" i długiej listy nowych produkcji, wśród których znajdą się choćby "The Nevers" od Jossa Whedona czy ekranizacja "Outsidera" Stephena Kinga. Nie wiadomo jeszcze, ile trzeba będzie zapłacić za dostęp do serwisu, a także jak wpłynie on na polskie HBO GO.

4. Lekkie jak piórko - zwiastun 2. sezonu

Młodzieżowy horror od Hulu wraca w USA 26 lipca.

5. Rip Torn nie żyje

Aktor znany choćby z roli Artiego w "The Larry Sanders Show" (za którą otrzymał nagrodę Emmy w 1996 roku) zmarł w wieku 88 lat. W bogatej filmografii Torna znajdują się m.in. gościnne występy w "30 Rock" czy "Willu & Grace", a także rola Zeda w "Facetach w czerni".

REKLAMA