10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" nam powie, co słychać u Mike'a i Rachel. "Veronica Mars" bez Tiny Majorino. Angelica Ross zagra w "American Horror Story: 1984". A oprócz tego nowa rola Marilyn Mansona, nowy serial Katherine Heigl i nie tylko.

1. Suits nam powie, co słychać u Mike'a i Rachel

Na występ Meghan Markle w finałowej serii "Suits" nie mamy co liczyć, a Patrick J. Adams pojawi się dopiero w 5. odcinku. Ale TVLine donosi, że o Rachel i Mike'u usłyszymy już w 1. odcinku, i to kilka razy.

2. Veronica Mars bez Tiny Majorino

Tina Majorino nie pojawi się w roli Mac w nowej serii "Veroniki Mars". A my dowiemy się, dlaczego jej nie ma.

3. Angelica Ross w American Horror Story: 1984

Jak poinformował Ryan Murphy, Angelica Ross, czyli Candy z "Pose", zagra w nowym sezonie "American Horror Story".

4. Carrie-Anne Moss w Tell Me a Story

Carrie-Anne Moss ("Jessica Jones") zagra w 2. sezonie "Tell Me a Story" Rebeccę, matkę rodziny Pruittów, która sama wychowuje trójkę dzieci, po tym jak straciła męża w wypadku dekadę wcześniej. W serialu pojawi się także ponownie Danielle Campbell, w zupełnie nowej roli. Zagra inteligentną, ale skupioną na sobie studentkę Olivię, która przeprowadziła się do Nashville z małego miasteczka.

5. Aktor z The 100 potwierdza odejście

W tym tygodniu obsada "The 100" pomniejszyła się – tutaj znajdziecie potwierdzenie.

6. Marilyn Manson pojawi się w Bastionie

Marilyn Manson ogłosił, że zobaczymy go w serialu "Bastion" na podstawie powieści Stephena Kinga. Poza tym razem z Shooterem Jennkinsem nagrał specjalnie dla serialu cover "The End" The Doors.

7. Powiększa się obsada spin-offu The Walking Dead

Alexa Mansour ("Madam Secretary") zagra w nowym serialu ze świata "The Walking Dead" jedną z dwójki głównych bohaterek, sympatyczną rebeliantkę, która poczuciem humoru maskuje wewnętrzny smutek. Ponadto do obsady serialu dołączyli Nicolas Cantu ("The Good Place") i Hal Cumpston ("Bilched").

8. Katherine Heigl w nowym serialu Netfliksa

Katherine Heigl zagra w "Firefly Lane", 10-odcinkowej adaptacji książki Kristin Hannah. Bohaterkami są nierozłączne przyjaciółki, których skomplikowaną więź będziemy śledzić na przestrzeni czterech dekad. Heigl wcieli się w Tully Hart, magnetyczną, ambitną i brawurową siłę natury, która zmaga się z traumą z dzieciństwa. Choć Tully jest sławną i bogatą gospodynią talk show, wciąż potrzebuje swojej przyjaciółki Kate. Serial tworzy Maggie Friedman ("Witches of East End").

9. Tony Goldwyn w serialu Lovecraft Country

Tony Goldwyn ze "Skandalu" zagra ojca rodziny Braithwhite'ów w "Lovecraft Country", nowym serialu HBO o podróży przez rasistowską Amerykę w latach 50.

10. Star Trek: Picard – plakat serialu

"Star Trek: Picard" pojawi się jeszcze w tym roku, a tymczasem możecie poznać psa tytułowego bohatera.

Star Trek: Picard

REKLAMA