8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Euforia" (Fot. HBO)

"Euforia" z zamówieniem na 2. sezon. Koniec "How to Get Away with Murder" po 6. sezonie. Nie żyje serialowy Cheddar z "Brooklyn 9-9". A oprócz tego "Sukcesja", "Stranger Things" i nie tylko.

1. Euforia z zamówieniem na 2. sezon

1. sezon "Euforii" zakończy się 5 sierpnia po 8 odcinkach, ale serial jeszcze wróci, bo HBO zamówiło 2. sezon. Oglądalność "Euforii" w USA rośnie – w tym momencie pełna oglądalność 1. odcinka na wszystkich platformach wynosi 5,5 mln.

2. Nielsen potwierdza oglądalność Stranger Things

Według Netfliksa 3. sezon "Stranger Things" włączyło w ciągu czterech dni od premiery 40 mln widzów. A co na to Nielsen? Nielsen potwierdza, że liczby są ogromne: w czasie świątecznego weekendu w USA serial miał 26,4 mln unikalnych widzów (a sam pierwszy odcinek – 19,1 mln). 824 tys. osób obejrzało cały sezon już 4 lipca. Wyliczenia dotyczą tylko amerykańskiej publiczności.

3. Będzie 5. sezon Grantchester

Brytyjski serial "Grantchester" wróci z 5. sezonem, bez Jamesa Nortona. Akcja będzie dziać się w 1957 roku, rok po wydarzeniach z 4. sezonu.

4. Koniec How to Get Away with Murder

Po 6. sezonie zakończy się serial ABC "How to Get Away with Murder". Finałowy sezon startuje w USA 26 września.

5. Powstaje dorosły reboot Flintstonów

"Flintstonowie" powrócą w nowej, dorosłej wersji. Serial tworzy Warner Bros. Animation razem z należącą do Elizabeth Banks firmą Brownstone Productions.

6. Quibi tworzy nowe Varsity Blues

Quibi, czyli platforma specjalizująca się w krótkich formach, stworzy serialową wersję filmu "Varsity Blues". Scenariusz napisze Tripper Clancy ("Stuber"), w ekipie powrócą także producenci oryginału, Mike Tollin i Tova Laiter.

7. Nie żyje serialowy Cheddar z Brooklyn 9-9

Stewart, pies, który grał Cheddara w "Brooklyn 9-9", nie żyje. Zwierzak miał 13 lat.

8. Sukcesja – pełny zwiastun 2. sezonu

12 sierpnia wraca "Sukcesja", a wraz z nią wojna o kasę, władzę i względy tatusia. Zobaczcie pełny zwiastun.

Sukcesja sezon 2

REKLAMA