Sentymentalny powrót do Peach Pit w teaserze "BH90210". Tak dziś wygląda obsada kultowego serialu

0

Ekipa z "Beverly Hills, 90210" znów jest razem, gotowa do akcji. Zobaczcie ich powrót do jednej z najbardziej znanych miejscówek w teaserze "BH90210".

Lata 90. to dekada należąca do "Beverly Hills, 90210", pierwszego młodzieżowego dramatu z prawdziwego zdarzenia. Czy jego klimat da się odtworzyć po prawie 30 latach, kiedy telewizja wygląda inaczej, wszyscy jesteśmy starsi, a Luke'a Perry'ego, odtwórcy roli Dylana, już z nami nie ma?

BH90210 – teaser serialu. Stara ekipa znów razem

"BH90210" spróbuje dokładnie to zrobić. Nowy teaser zabiera nas do Peach Pit, knajpki, gdzie dzieciaki z Beverly Hills miały zwyczaj przesiadywać po lekcjach (a czasem też w trakcie). "Pamiętasz, jak całowaliśmy się przy tej piosence?" – pyta Tori Spelling swojego dawnego serialowego chłopaka, Briana Austina Greena. A w tle oczywiście słychać charakterystyczny motyw muzyczny z serialu.

20-sekundowy teaser to wycieczka sentymentalna, która przypomina nam, jak to było, kiedy byliśmy piękni i młodzi, a na ekranie rządzili Brenda, Brandon, Kelly i Dylan. Co wyniknie ze spotkania tej ekipy po latach?

Na pewno wiemy, że nowy serial będzie zupełnie inny od oryginału. Zgodnie z oficjalnym opisem "BH9210", Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie po latach i jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills, 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy odżyją pierwsze miłości i stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, a ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał jak dojrzewa, będzie próbowała kontynuować to, co zaczęła tyle lat temu?

Na ekranie ponownie pojawią się Jason Priestley (Brandon Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Ian Ziering (Steve Sanders), Gabrielle Carteris (Andrea Zuckerman), Brian Austin Green (David Silver), Tori Spelling (Donna Martin) i Shannen Doherty (Brenda Walsh), tyle że w rolach samych siebie.

BH90210 – premiera serialu 7 sierpnia w USA