8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kroniki Times Square" (Fot. HBO)

"Kroniki Times Square" wracają we wrześniu z 3. sezonem. Colin O'Donoghue zagra w serialu Nat Geo o astronautach. "On My Block" ma problemy z 3. sezonem. A oprócz tego "The Boys", "Veronica Mars" i nie tylko.

1. Kroniki Times Square wracają we wrześniu

Trzeci i zarazem finałowy sezon "Kronik Times Square" wystartuje w HBO 9 września. Do stałej obsady awansowali David Krumholtz (jako Harvey Wasserman), Daniel Sauli (jako mafiozo Tommy Longo), Sepidah Moafi (jako Loretta) i Olivia Luccardi (jako Melissa).

2. Colin O'Donoghue w serialu Nat Geo

Colin O'Donoghue ("Once Upon a Time") dołączył do obsady serialu "The Right Stuff" National Geographic opowiadającego o astronautach. Zagra porucznika Gordona Coopera, zastępując w tej roli Joego Dempsiego ("Gra o tron"), który musiał opuścić obsadę serialu ze względu na kłopoty z wizą.

3. Jon Favreau już pisze 2. sezon The Mandalorian

Jon Favreau, reżyser "Króla Lwa" i twórca "The Mandalorian", pojawił się w programie Jimmy'ego Kimmela. Jak powiedział, scenariusz 2. sezonu serialu Disney+ ze świata "Gwiezdnych wojen" już powstaje, a pisanie go przypomina zabawę ruchomymi figurkami.

4. On My Block ma problemy z 3. sezonem

Produkcja 3. sezonu "On My Block" prawdopodobnie opóźni się, bo aktorzy negocjują podwyżki. Odtwórcy głównych ról, czyli Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray i Diego Tinoco, do tej pory zarabiali po 20 tys. dolarów za odcinek. Teraz żądają po 250 tys., podczas gdy Netflix oferuje im po 40 tys. Oznacza to, że negocjacje mogą jeszcze trochę potrwać.

5. Aya Cash negocjuje rolę w The Boys

Aya Cash ("You're the Worst") negocjuje rolę Stormfront w 2. sezonie komiksowego serialu "The Boys". Informacja jest nieoficjalna – oficjalnie serial nie ma jeszcze zamówienia na 2. sezon.

6. Amazon tworzy adaptację Paper Girls

Amazon zamówił pełny sezon serialu "Paper Girls", opartego na powieści graficznej Briana K. Vaughana, której bohaterkami są cztery 12-letnie dziewczyny rozwożące gazety o poranku w Halloween 1988 roku. Tak się składa, że trafiają w sam środek konfliktu między frakcjami podróżników w czasie i same odbywają taką podróż.

7. Amy Farrington w serialu S.W.A.T.

Amy Farrington ("GLOW") dostała stałą rolę w 3. sezonie "S.W.A.T.". Zagra doświadczoną policjantkę, która będzie doradzać S.W.A.T. w sprawach taktycznych.

8. Veronica Mars na plakacie nowego sezonu

"Veronica Mars" jedzie na Comic-Con, a tak wygląda plakat 4. sezonu, który będzie rozdawany podczas konwentu.

Veronica Mars sezon 4

REKLAMA