8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Lauren Cohan może wrócić do "The Walking Dead". Zwiastun 2. sezonu "Lodge 49". Darren Criss ma nowy projekt serialowy i zarazem muzyczny. A oprócz tego "iZombie", "Arrow" i nie tylko.

1. Nie żyje Stephanie Niznik

W wieku 52 lat zmarła Stephanie Niznik, aktorka znana z roli Niny Feeney w "Everwood", a także m.in. z "Chirurgów".

2. Lauren Cohan może wrócić do The Walking Dead

"Nie jestem pewna, czy mogę dużo o tym powiedzieć w tej chwili. Powiem tylko, że pracujemy nad tym" – tak skomentowała sprawę Angela Kang, showrunnerka "The Walking Dead", zapytana o powrót Lauren Cohan do serialu. Odtwórczyni roli Maggie odeszła w zeszłym sezonie, po tym jak dostała jedną z głównych ról w "Whiskey Cavalier". Serial został skasowany po 1. sezonie, ale w momencie kiedy pojawiła się ta informacja, prace na 10. sezonem TWD już trwały. Co oznacza, że nawet jeśli znów zobaczymy Maggie, to raczej nie na początku nowej serii.

3. Powroty i awans w 8. sezonie Arrow

Colin Donnell (serialowy Tommy Merlyn) i Josh Segarra (Adrian Chase) pojawią się gościnnie w finałowym sezonie "Arrow". Z kolei Katherine McNamara dostała awans do stałej obsady.

4. Lodge 49 – zwiastun 2. sezonu

Wyatt Russell powraca jako Dud, surfer z Kalifornii należący do specyficznego bractwa. W 2. sezonie zobaczymy m.in. jak walczy, żeby organizacja miała właściwego lidera. Premiera w USA 12 sierpnia.

5. Kyle Bornheimer & Jessica St. Clair w serialu HBO

Duet znany z "Playing House" zagra małżeństwo w kryzysie w "Avenue 5", kosmicznej komedii HBO od twórcy "Veepa".

6. Darren Criss w serialu Quibi

Darren Criss zagra w muzycznej komedii "Royalties" platformy Quibi, która specjalizuje się w krótkich formach. To będzie satyryczna opowieść o duecie, który tworzy największe hity świata. W każdym odcinku będą pojawiać się gwiazdy muzyczne, wcielające się w przerysowane wersje samych siebie. Criss nie tylko zagra główną rolę, ale też będzie producentem i współautorem scenariusza oraz serialowej muzyki.

7. Courteney Cox w serialu Spectrum

Courteney Cox ma zagrać w fabularyzowanej wersji "Last Chance U", dokumentu o futbolistach, którą tworzy platforma Spectrum.

8. Zdjęcia z finału iZombie

Finał "iZombie" nosi tytuł "All's Well that Ends Well", więcej zdjęć tutaj.

iZombie finał

iZombie finał

REKLAMA