8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Widzowie wracają do Netfliksa dzięki "Stranger Things". "Veronica Mars" nie będzie przeklinać w nowej serii. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Genialnej przyjaciółki". A oprócz tego "Arrow", "Mayans M.C." i nie tylko.

1. Widzowie wracają do Netfliksa dzięki Stranger Things

Zgodnie z badaniem Cowen & Co., 13% klientów, którzy zrezygnowali z Netfliksa, wróci do serwisu tylko po to, żeby obejrzeć 3. sezon "Stranger Things". Z kolei 51% obecnych klientów planuje obejrzeć nowe odcinki (ankietę przeprowadzono w USA tuż przed premierą 3. sezonu).

2. Veronica Mars nie będzie przeklinać w nowej serii

Na platformie Hulu przekleństwa są dopuszczalne, ale nie w "Veronice Mars". Jak donosi TVLine, nowy sezon będzie pod tym względem taki sam jak poprzednie – Kristen Bell nie będzie mogła użyć słowa na F.

3. Arrow – tytuł premiery 8. sezonu

Premiera 8. sezonu "Arrow" nosi tytuł "Starling City". TVLine zastanawia się, jakie jest znaczenie tego tytułu.

4. Mayans M.C. – teaser 2. sezonu

2. sezon spin-offu "Synów Anarchii" startuje 3 września.

5. Awans w obsadzie Legends of Tomorrow

Olivia Swann, czyli serialowa Astra, będzie w stałej obsadzie 5. sezonu.

6. Meble z Przyjaciół w Pottery Barn

Na 25-lecie "Przyjaciół" Pottery Barn szykuje kolekcję specjalną mebli. Będzie w niej stolik Rachel z odcinka "The One with the Apothecary Table".

7. Genialna przyjaciółka – zdjęcie z 2. sezonu

2. sezon "Genialnej przyjaciółki" będzie oparty na książce "Historia nowego nazwiska". Pierwsze zdjęcie dziewczyn publikuje Deadline.

Genialna przyjaciółka sezon 2

8. Alison Brie pozuje z mistrzynią wrestlingu

Serialowa Ruth z "GLOW" spotkała Becky Lynch, prawdziwą mistrzynię wrestlingu. Panie pojawiły się razem na okładce magazynu "ESPN".

REKLAMA