8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

Netflix usuwa scenę samobójstwa z "Trzynastu powodów". Oliver Jackson-Cohen w "The Haunting of Bly Manor". "The Mandalorian" będzie tak drogi jak "Gra o tron". A oprócz tego "Jack Reacher", "Supergirl" i nie tylko.

1. Trzynaście powodów bez sceny samobójstwa

W związku z badaniem, z którego wynika, że może istnieć związek pomiędzy wzrostem liczby samobójstw wśród młodzieży i popularnością "Trzynastu powodów", Netflix wyedytował scenę samobójstwa Hanny Baker. Zrobiono tak za radą dr Christine Moutier, szefowej American Foundation for Suicide Prevention. Jeszcze latem planowana jest premiera 3. sezonu i Netflix ma prawo obawiać się tego, co się działo w kwietniu 2017 roku, czyli tuż po debiucie serialu. Według badania opublikowanego przez "Wall Street Journal", liczba samobójstw wśród osób w wieku 10-17 lat wzrosła wtedy w USA o 30%.

2. Oliver Jackson-Cohen w Bly Manor

Oliver Jackson-Cohen, czyli serialowy Luke z "Nawiedzonego domu na wzgórzu", zagra jedną z głównych ról w "The Haunting of Bly Manor". Jego postać opisana została jako czarujący facet o imieniu Peter. Przypomnijmy, w obsadzie jest już Victoria Pedretti, która również grała w 1. sezonie.

3. The Mandalorian będzie tak drogi jak GoT

15 mln dolarów ma kosztować jeden odcinek "The Mandalorian", serialu Disneya ze świata "Gwiezdnych wojen". Podobny będzie koszt serialu "See" platformy Apple. Więcej o nadchodzących drogich projektach nowych platform streamingowych pisze "Wall Street Journal".

4. Lea Michele w świątecznym filmie ABC

Lea Michele zagra główną rolę w "Same Time, Next Christmas", romantycznym filmie świątecznym telewizji ABC.

5. Serialowy Jack Reacher na Amazonie

Amazon wygrał walkę o serialowego "Jacka Reachera". Serial stworzy Nick Santora ("Skorpion")

6. Bob Odenkirk pojawi się w Simpsonach

Bob Odenkirk podłoży głos prawnikowi mafii w nowym sezonie "Simpsonów".

7. Obsada netfliksowego serialu Shondalandu

12 osób dołączyło do obsady serialowej adaptacji "Bridgerton" Julii Quinn, którą Shondaland tworzy dla Netfliksa. Wśród nich m.in. Phoebe Dynevor ("Younger"), Golda Rosheuvel, Luke Newton ("The Lodge"), Rege-Jean Page ("For the People"), Jonathan Bailey ("Broadchurch") i Ruby Barker ("Wolfblood").

8. Nowy kostium Supergirl

Supergirl porzuca spódniczkę na rzecz czegoś wygodniejszego. Tak będzie wyglądać w 5. sezonie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

!!!! @supergirlcw @katierosereptar

Post udostępniony przez Melissa Benoist (@melissabenoist)

REKLAMA