"On Becoming a God in Central Florida" – Kirsten Dunst i Alexander Skarsgård w zwiastunie nowego serialu

"On Becoming a God in Central Florida" (Fot. Showtime)

0

Lata 90., Alexander Skarsgård w szalonej peruce i Kirsten Dunst jako kobieta, która walczy o lepsze życie. Oto "On Becoming a God in Central Florida" – czarna komedia telewizji Showtime.

"On Becoming a God in Central Florida" przeszło bardzo długą drogę na ekrany – od zamówienia przez AMC w styczniu 2017 roku do zapowiadanej premiery w sierpniu 2019 roku w telewizji Showtime. Ale wreszcie jest i wygląda jeszcze lepiej, niż zapowiadano, bo zawiera Alexandra Skarsgårda w mocno przerysowanej roli.

On Becoming a God in Central Florida – zwiastun

Akcja nowego serialu dzieje się w 1992 roku na Florydzie. Kirsten Dunst wciela się Krystal Stubbs, kobietę, która pracuje za płacę minimalną w parku wodnym i zarazem robi co się da, żeby znaleźć się na szczycie Founders American Merchandise. To piramida finansowa, która wcześniej zrujnowała jej rodzinę.

Zdeterminowana, by poprawić swoje życie, Krystal pnie się po kolejnych szczeblach przypominającej sektę organizacji, której właścicielem jest niejaki Obie Garbeau II (Ted Levine), i wchodzi w poplątaną relację z jej najbardziej fanatycznym zwolennikiem, Codym (Theodore Pellerin).

W obsadzie znajdują się także Beth Ditto, Mel Rodriguez ("The Last Man on Earth"), Usman Ally ("Veep"), Julie Benz ("Dexter"), Melissa De Sousa ("Ladies of the Law"), John Earl Jelks ("True Detective"), Sharon Lawrence ("Shameless"), Josh Fadem ("Better Call Saul"), Da’Vine Joy Randolph ("Empire") i Mary Steenburgen ("The Last Man on Earth").

Scenariusz piszą Robert Funke i Matt Lutsky, showrunnerką jest Esta Spalding ("Masters of Sex"), a wśród producentów znajdują się George Clooney i Grant Heslov ("Paragraf 22"). 1. sezon "On Becoming a God in Central Florida" będzie składać się z 10 odcinków.

On Becoming a God in Central Florida – premiera w USA 25 sierpnia

On Becoming a God in Central Florida

REKLAMA