Upolowaliśmy dla was zdjęcia z 2. sezonu "Mindhunter". Mamy także mnóstwo informacji o nowych odcinkach

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

Netflix urządził polowanie na zdjęcia z serialu "Mindhunter" i mogę wam powiedzieć jedno: wiem już całkiem dużo o nowych odcinkach. Widziałam także zwiastun 2. sezonu.

16 sierpnia powraca z 2. sezonem "Mindhunter", a ja właśnie miałam okazję zobaczyć 200 zdjęć (!) i zwiastun. Potwierdziło się wiele fanowskich domysłów na temat nowych odcinków, jeśli chodzi o czas i miejsca akcji, a także morderców, którzy zagoszczą na naszych ekranach. Będzie Charles Manson we własnej osobie!

Mindhunter sezon 2 – co się wydarzy w serialu?

Przede wszystkim jednak sprawdziła się informacja, że 2. sezon będzie dziać się w latach 80. (ach, te portrety prezydenta Reagana) i zabierze nas w podróż na Południe, a dokładniej do Atlanty, gdzie pomiędzy 1979 i 1981 rokiem porwanych i zabitych zostało niemal 30 afroamerykańskich dzieciaków. Odpowiedzialny za to miał być Wayne Williams, którego skazano, ale za zabójstwo dwójki dorosłych ludzi.

Agenci Holden​ ​Ford (Jonathan Groff) i Bill Tench (Holt​ ​McCallany) z bliska będą oglądać tamtejsze wydarzenia, a Holden nawet symbolicznie pomoże nieść krzyż podczas marszu.

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Poza tym wiemy, że powróci tajemnicza postać z Kansas, grana przez Sonny'ego Valicentiego, która pojawiła się przed czołówką w kilku odcinkach 1. sezonu. Wszystko wskazuje na to, że to Dennis Rader, znany jako BTK Killer – BTK jak "Bind, Torture, Kill", bo mówimy o człowieku, który swoje ofiary wiązał i torturował.

Będzie też Charles Manson, a zagra go Damon Herriman, który w tej samej roli wystąpił u Quentina Tarantino w "Pewnego razu w Hollywood". I to wciąż nie koniec, bo na ekranie pojawi się także David Berkowitz. Morderca znany w mediach jako Syn Sama zabił pod koniec lat 70. sześć osób.

Zarówno Mansona, jak i Berkowitza nasi agenci oraz wspomagająca ich psycholożka Wendy Carr (Anna Torv) odwiedzą za kratkami. Zdjęcia zdradzają również ponowne spotkanie z naszym ulubieńcem Edem Kemperem (Cameron Britton), które odbędzie się pod wielkim krzyżem.

Mindhunter sezon 2

Pojawia się również mały spoiler z życia prywatnego Wendy – pani psycholog najwyraźniej będzie miała nową dziewczynę, która jest barmanką.

Mindhunter sezon 2

W obsadzie 2. sezonu "Mindhunter" oprócz wyżej wymienionych osób znajdują się Joe Tuttle, Albert Jones, Stacey Roca, Michael Cerveris, Lauren Glazier i Sierra McClain. Reżyserami są David Fincher, Andrew Dominik i Carl Franklin. 2. sezon będzie liczyć 9 odcinków.

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2 od 16 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA