"Rick i Morty" – pierwsze zdjęcia i wieści o 4. sezonie. Ile będzie odcinków? Kto pojawi się gościnnie?

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Jesienią na nasze ekrany wróci "Rick i Morty", a oto pierwsze foty i informacje o 4. sezonie. Twórcy podali, ile będzie odcinków i kto wystąpi w serialu gościnnie.

"Rick i Morty" powróci w listopadzie po ponad dwuletniej przerwie, a jego twórcy, Dan Harmon i Justin Roiland, przez jakiś czas nie muszą martwić się o pracę. Telewizja Adult Swim zamówiła aż 70 nowych odcinków i być może na tym się nie skończy.

Rick i Morty – ile odcinków w 4. sezonie?

W rozmowie z Entertainment Weekly Harmon i Roiland mówią, że będą robić serial tak długo, dopóki będą mieć pomysły – może nawet 20 lat. Na razie obiecują, że kolejnych tak długich przerw jak obecna nie będzie. 4. sezon ma składać się z 10 odcinków, ale już w tym momencie zaczynają myśleć o kolejnych.

Twórcy zdradzają także, że nowy sezon "Ricka i Morty'ego" będzie mieć bardziej ciągłą fabułę niż poprzednie – jak mówią, powinniśmy oglądać odcinki po kolei. Sugerują także, że dobrze sobie przypomnieć 3. sezon przed startem czwartego.

Rick i Morty sezon 4

Wśród gwiazd gościnnych, które udzielą głosu bohaterom w tym sezonie, znajdują się Paul Giamatti, Sam Neil, Taika Waititi i Kathleen Turner. Twórcom marzy się także odcinek z udziałem Kanye Westa, ale na razie nie doszło to do skutku.

Więcej informacji o 4. sezonie, w tym także zwiastun i data premiery, pojawi się w trakcie weekendu. "Rick i Morty" będzie obecny na Comic-Conie w San Diego i jest szansa, że twórcy zdradzą trochę więcej spoilerów. A na razie mamy dwie nowe fotki – Rick w stylu "Gladiatora" (powyżej) i Rick kontra roboty.

Rick i Morty sezon 4 – premiera w listopadzie 2019

Rick i Morty sezon 4

REKLAMA