Co nowego słychać w "The Good Place"? Mamy pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu

"Dobre miejsce" (Fot. NBC)

0

Tej jesieni powrócimy po raz ostatni do Dobrego miejsca. Pojawiły się pierwsze zdjęcia z 4. sezonu "The Good Place" i wskazówki, czego możemy się spodziewać po finałowej odsłonie serialu.

4. sezon "The Good Place" to jedna z tych premier, na które jednocześnie bardzo czekamy i chcielibyśmy odwlec w czasie tak bardzo, jak to tylko możliwe. Wszystko dlatego, że ta absolutnie wyjątkowa komedia NBC zbliża się do końca. Przed nami finałowe 14 odcinków.

Dobre miejsce sezon 4 – pierwsze zdjęcia

Zdjęcia do nich już wystartowały, a Entertainment Weekly prezentuje pierwsze fotki i spoilery. W finałowej odsłonie wróci pytanie "czy ludzie mogą się zmienić na lepsze?", a wraz z nim kolejna wersja eksperymentu Michaela (Ted Danson), mającego na celu uratowanie ekipy głównych bohaterów przed wiecznym potępieniem.

Eleanor (Kristen Bell), Chidi (William Jackson Harper), Tahani (Jameela Jamil) i Jason (Manny Jacinto) zmierzą się z nowymi wyzwaniami, a wspomagać ich będzie wszystkowiedząca Janet (D'Arcy Carden). Twórca serialu, Michael Schur, mówi w rozmowie z EW, że głównym celem jest teraz stworzenie pasującego zamknięcia losów bohaterów. Powinniśmy spodziewać się mocnego uderzenia, zarówno w sensie emocjonalnym, jak i filozoficznym.

Dobre miejsce sezon 4

W poprzednich sezonach było kilka ważnych występów gościnnych, jak Derek (Jason Mantzoukas) czy Mindy St. Clair (Maribeth Monroe), a w tym sezonie pojawią się, jak mówi Schur, "nowe dodatki do tego świata, które są dość permanentne, przynajmniej jeśli chodzi o początkowe status quo".

To będzie coś nowego dla serialu, który opiera się na dynamice w obrębie szóstki bohaterów. Teraz dojdą do nich nowe postacie, w tym znani nam już John (Brandon Scott Jones) i Simone (Kirby Howell-Baptiste).

Dobre miejsce sezon 4

Zdjęcia wiele nie zdradzają, poza tym że nasza ulubiona ekipa zacznie nowy rozdział, nie zabraknie grupowych uścisków i oficjalnych imprez, a Chidi będzie miał okazję porozmawiać przy herbatce z Eleanor, czyli kobietę, którą kocha, ale tego nie pamięta. Premiera 4. sezonu będzie podwójna, a jej tytuł to "A Girl from Arizona".

Dobre miejsce sezon 4

Dobre miejsce sezon 4 od 27 września na Netfliksie