13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

Twórcy "Gry o tron" rezygnują z Comic-Conu. Pierwsza zapowiedź finałowego sezonu "Mr. Robot". Maleje liczba klientów Netfliksa w USA. A oprócz tego "Przyjaciele", "The Expanse", "Snowpiercer", "A.P. Bio" i nie tylko.

1. Twórcy Gry o tron rezygnują z Comic-Conu

W San Diego właśnie rusza Comic-Con, a jutro odbędzie się na nim ostatni panel "Gry o tron", tyle że w wersji okrojonej. Z udziału zrezygnowali twórcy David Benioff i D.B. Weiss, a także reżyser Miguel Sapochnik oraz aktorzy Iain Glen i Nathalie Emmanuel. Oto kto został:

2. Zwiastun finałowego sezonu Mr. Robot

W tym roku wróci z 4. sezonem "Mr. Robot", a oto pierwsza enigmatyczna zapowiedź. "Zastanawiam się, ile osób musiałeś skrzywdzić, żeby dostać to, czego chciałeś. Ile to było, Elliot? Ile osób musiało cierpieć z twojego powodu? Było warto?" – pyta Elliota kobieta, której nie widzimy.

3. Zmalała liczba klientów Netfliksa w USA

W drugim kwartale 2019 roku Netflix stracił 126 tys. klientów w USA, co zapewne ma związek z wzrostem ceny z 10,99 dolarów do 12,99 dolarów. To pierwszy taki spadek Netfliksa od 2011 roku. Ogólnie na świecie Netfliksowi przybyło w tym kwartale 2,7 mln klientów, ale prognozy mówiły o 5 mln.

4. Netflix kasuje She's Gotta Have It

Po dwóch sezonach Netflix skasował serial "She's Gotta Have It" Spike'a Lee.

5. Pierwszy teaser serialu Snowpiercer

Serialowy "Snowpiercer" wreszcie rusza. Zobaczcie pierwszy teaser.

6. Zarzuty przeciwko Kevinowi Spaceyowi oddalone

Prokuratorzy w Massachusetts wycofali oskarżenie przeciwko Kevinowi Spaceyowi, który miał dopuścić się molestowania i naruszenia nietykalności cielesnej 18-latka w barze w Nantucket. Z zeznawania przeciwko Spaceyowi zrezygnował sam oskarżający i jego rodzina. Twierdzą oni, że nie doszło do ugody z aktorem.

7. A.P. Bio jednak wróci z 3. sezonem

"A.P. Bio" jednak powróci z 3. sezonem, ale nie w telewizji NBC. Skasowany serial dostał drugie życie na platformie streamingowej NBCUniversal, która dopiero ma ruszyć.

8. Josh Charles w nowym serialu Netfliksa

Josh Charles zagra męża Hilary Swank w serialu "Away", skupiającym się na amerykańskiej astronautce, która opuszcza rodzinę, żeby dowodzić międzynarodową załogą wyruszającą w misję na Marsa.

9. Andrea Brooks w stałej obsadzie Supergirl

Andrea Brooks, czyli serialowa Eve Teschmacher, będzie w stałej obsadzie "Supergirl" w 5. sezonie.

10. Comedy Central szykuje Friendfest w Warszawie

Z okazji 25-lecia "Przyjaciół" stacja Comedy Central Polska przygotowała niespodziankę. Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu. Na fanów będzie czekać scenografia odtworzona w pełnej zgodności z serialem – będziecie mogli zobaczyć mieszkanie Moniki, zaśpiewać "Smelly Cat", zrobić sobie zdjęcie na serialowej kanapie, a także odtworzyć osobiście kultowe momenty z "Przyjaciół", jak taniec z parasolami przy fontannie czy ślub w kaplicy w Las Vegas. Będzie także sklepik z gadżetami. Bilety dostępne tutaj.

11. Paul Adelstein dołącza do Chicago P.D.

Paul Adelstein ("Prison Break") dołącza do obsady "Chicago P.D." w roli, której szczegóły znajdziecie tutaj (spoilery).

12. Joseph Morgan pojawi się w Animal Kingdom

Joseph Morgan ("The Originals") pojawi się w 4. sezonie "Animal Kingdom" w roli niestabilnego brata jednego z bohaterów. Więcej tutaj.

Animal Kingdom Joseph Morgan

13. The Expanse – pierwsze zdjęcia z 4. sezonu

"The Expanse" powróci na platformie Amazon Prime Video, pojawi się także na Comic-Conie. A tymczasem w IGN znajdziecie paczkę zdjęć z nowych odcinków.

The Expanse sezon 4

The Expanse sezon 4

The Expanse sezon 4

The Expanse sezon 4

REKLAMA