12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" wystartują jesienią. Ted Danson zagra w nowym serialu Tiny Fey. Koniec "Agentów T.A.R.C.Z.Y." po 7. sezonie. A oprócz tego "Arrow", "Star Trek: Picard" i mnóstwo innych seriali.

1. Zdjęcia do 4. sezonu Stranger Things jesienią

"Stranger Things" oficjalnie nie ma jeszcze zamówienia na 4. sezon, ale nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia wystartują jesienią. Informację podało Production Weekly.

2. Ted Danson w nowym serialu Tiny Fey

Tina Fey i Robert Carlock ("30 Rock") tworzą nową komedię dla NBC. Ted Danson ("The Good Place") zagra "bogatego biznesmena, który startuje na burmistrza Los Angeles z samych złych powodów. Kiedy wygrywa, musi rozgryźć, co właściwie popiera, zdobyć szacunek swojej ekipy i znaleźć kontakt z nastoletnią córką, jednocześnie kontrolując populację kojotów". Serial został napisany specjalnie dla Dansona, prace nad nim trwają od roku.

3. Koniec Agentów T.A.R.C.Z.Y. po 7. sezonie

Podczas Comic-Conu w San Diego Jeph Loeb z Marvela zdradził, że nie będzie 8. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y". Serial zakończy się w 2020 roku po siedmiu sezonach. Pokazano także zwiastun końcówki 6. sezonu.

4. Członek ekipy Titans zginął na planie

Warren Appleby, koordynator ekipy kaskaderskiej "Titans", zginął w czwartek na planie w Toronto podczas próby numeru kaskaderskiego z udziałem samochodu. Produkcja została przerwana na dwa dni.

5. Jeremy Jordan wraca do Supergirl

Jeremy Jordan, czyli serialowy Winn, ostatnio widziany w finale 3. sezonu "Supergirl", powróci w 5. sezonie. Zobaczymy go w trzech odcinkach po kolejnym crossoverze Arrowverse.

6. Platforma Canal+ zastąpi nc+ w Polsce

Tej jesieni zniknie z naszego rynku marka nc+. Zastąpi ją platforma Canal+. Celem rebrandingu jest umocnienie marki Canal+ w Polsce.

7. Jasika Nicole z awansem w The Good Doctor

Jasika Nicole, czyli dr Carly Lever, została awansowana do stałej obsady w 3. sezonie "The Good Doctor".

8. Christine Lahti w obsadzie Evil

Christine Lahti ("Chicago Hope") dołączyła do obsady "Evil". Zagra matkę Katji Herber, zastępując w tej roli Dierdre O’Connell, która wystąpiła w pilocie serialu.

9. Ben Lewis z awansem w Arrow

Ben Lewis, czyli serialowy William Clayton-Queen z "Arrow", dostał awans do stałej obsady w finałowym sezonie.

10. Nash Bridges wraca w nowej odsłonie

Don Johnson powróci jako Nash Bridges w dwugodzinnym odcinku specjalnym, który pokaże USA Network. Producenci liczą na to, że odcinek posłuży jako pilot nowego serialu z kultowym bohaterem.

11. South Park – teaser 23. sezonu

23. sezon "South Parku" startuje w USA 25 września.

12. Oto Numer Jeden z serialu Star Trek: Picard

Magazyn "Entertainment Weekly" opublikował zdjęcie kapitana Picarda i jego psa. Okazuje się, że zwierzak nazywa się Numer Jeden – czyli tak jak pierwszy oficer statku w świecie Star Treka.

Star Trek: Picard Numer Jeden

REKLAMA