12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Zwiastun i data premiery 10. sezonu "The Walking Dead". "The Boys" z zamówieniem na 2. sezon. Hulu wypuściło wcześniej nową "Veronicę Mars". A oprócz tego "Dear White People", "Ciemny kryształ: Czas buntu" i nie tylko.

1. The Walking Dead – zwiastun 10. sezonu serialu

Widowiskowe zwiastuny "The Walking Dead" to już tradycja na Comic-Conie w San Diego. Tegoroczny zawiera m.in. zapowiedź romansu Michonne z Ezekielem i powrót Szeptaczy. Podczas panelu ogłoszono, że do obsady w 10. sezonie dołączą Thora Birch ("American Beauty") w roli Gammy, członkini Szeptaczy, i Kevin Carroll ("Pozostawieni") jako Virgil. Z kolei Danai Gurira potwierdziła, że to będzie jej ostatni sezon.

Amerykańska data premiery to 6 października, a w Polsce 10. sezon ruszy 7 października o godz. 22:00 na kanale FOX. Zwiastun po polsku możecie obejrzeć tutaj.

2. Fear the Walking Dead z 6. sezonem

Na Comic-Conie ogłoszono, że będzie 6. sezon "Fear the Walking Dead". Pojawiła się także zapowiedź drugiej części 5. sezonu.

3. The Boys z zamówieniem na 2. sezon

Amazon zamówił 2. sezon serialu "The Boys" na tydzień przed premierą pierwszego. Potwierdzono także, że do obsady dołączy Aya Cash ("You're the Worst") jako Stormfront.

4. Hulu wypuściło wcześniej nową Veronicę Mars

Podczas wczorajszego panelu "Veroniki Mars" na Comic-Conie Kristen Bell ogłosiła niespodziankę: nowy sezon pojawił się na Hulu tydzień wcześniej niż zapowiadano.

5. The Walking Dead – teaser filmu o Ricku Grimesie

Rick Grimes nie wróci do serialu "The Walking Dead", ale pojawi się w filmach kinowych. Na Comic-Conie pokazano pierwszy teaser.

6. Dear White People – zwiastun 3. sezonu

Serial Netfliksa powraca 2 sierpnia z nowymi odcinkami.

7. Mehcad Brooks odchodzi z Supergirl

Mehcad Brooks, czyli serialowy James Olsen, opuści obsadę "Supergirl" w 5. sezonie.

8. Archer z zamówieniem na 11. sezon

Na panelu serialu "Archer" na Comic-Conie ogłoszono, że powstanie 11. sezon. Na razie nie podano, jaki będzie motyw przewodni nowych odcinków.

9. Mayans MC – zwiastun 2. sezonu

Majowie powrócą na ekrany 3 września, a tymczasem mamy zwiastun 2. sezonu.

10. Annet Mahendru w spin-offie The Walking Dead

Annet Mahendru ("The Americans") zagra postać o imieniu Hulk w trzecim, wciąż jeszcze niezatytułowanym serialu z uniwersum The Walking Dead. Zdjęcia mają ruszyć już w przyszłym tygodniu.

11. Ciemny kryształ: Czas buntu – nowa zapowiedź

Podczas Comic-Conu Netflix pokazał zakulisowe wideo promujące serial "Ciemny kryształ: Czas buntu". Premiera serialu 30 sierpnia.

12. Pokój 104 – zapowiedź 3. sezonu

Serial braci Duplassów powraca z 3. sezonem we wrześniu.

REKLAMA