"Rick i Morty" – mamy pierwszy klip z 4. sezonu serialu. Taika Waititi w roli zupełnie nowego kosmity

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0

W "Ricku i Mortym" było już mnóstwo dziwnych ras kosmitów, ale kogoś takiego jak Glootie jeszcze nie widzieliście. Mamy pierwszy klip z 4. sezonu najbardziej pokręconej kreskówki pod słońcem.

Serial "Rick i Morty" długo kazał na siebie czekać. Ostatnie odcinki 3. sezonu widzieliśmy w październiku 2017 roku, a 4. sezon pojawi się na ekranach w listopadzie tego roku. Co oznacza, że worek ze spoilerami dopiero się rozwiązuje.

Rick i Morty sezon 4 – Taika Waititi w klipie

Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego zaprezentowany został pierwszy klip z nowych odcinków. Pojawia się w nim nowy kosmita o imieniu Glootie, w którego wciela się Taika Waititi. Glootie najwyraźniej jest stażystą-geniuszem, który stworzył aplikację, nie wiemy tylko jaką. Jerry i Morty domagają się, żeby ją usunąć z serwera (wiedzą, co to serwer!), ale to nie takie proste. Serwer znajduje na statku kosmicznym, a statek jest gdzieś daleko.

4. sezon serialu, tworzonego przez Dana Harmona i Justina Roilanda, będzie liczyć 10 odcinków. Ale ogólnie "Rick i Morty" mają zamówienie na 70 odcinków, co oznacza, że możemy dostać nawet siedem sezonów. Albo i więcej – twórcy tego nie wykluczają. Obiecują też, że tak długich przerw w emisji już nie będzie.

Panowie zdradzili także, że wśród gwiazd gościnnych, które udzielą głosu bohaterom w tym sezonie, znajdują się jeszcze Paul Giamatti, Sam Neil i Kathleen Turner. Postacie Neila i Waititiego mają pochodzić z tego samego gatunku.

Rick i Morty sezon 4 – premiera w listopadzie 2019