13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doom Patrol" (Fot. DC Universe)

"Doom Patrol" z zamówieniem na 2. sezon, "Titans" z datą powrotu. Zwiastun "Star Trek: Picard" i niespodzianki w obsadzie. Data premiery 4. sezonu "The Expanse". A oprócz tego "Arrow", "Star Trek: Discovery" i nie tylko.

1. Doom Patrol z zamówieniem na 2. sezon

"Doom Patrol" dostało zamówienie na 2. sezon. Serial wróci w 2020 roku, a nowe odcinki Amerykanie będą mogli oglądać jednocześnie na DC Universe i HBO Max.

2. Data premiery 2. sezonu Titans

"Titans" wróci z 2. sezonem 6 września.

3. Kiedy zobaczymy seriale Disney+ i Marvela?

Marvel ogłosił wczoraj na Comic-Conie swoje wielkie filmowe i serialowe plany na najbliższy rok. I tak, "The Falcon and the Winter Soldier" z Anthonym Mackiem, Sebastianen Stanem i Danielem Brühlem wystartuje jesienią 2020 roku. "Loki" z Tomem Hiddlestonem zadebiutuje wiosną 2021, podobnie jak "WandaVision" z Elizabeth Olsen, Paulem Bettanym i Teyonah Parris (w roli dorosłej Moniki Rambeau). Animowany serial "What If...?" z Jeffreyem Wrightem pojawi się latem 2021 roku, z kolei "Hawkeye" – jesienią 2021. Platforma Disney+ startuje 12 listopada w USA, a w ciągu dwóch lat ma być dostępna także w innych krajach.

4. The Expanse – zwiastun i klip z 4. sezonu

Amazon wypuścił podczas Comic-Conu zapowiedzi 4. sezonu "The Expanse", a także podał datę premiery: nowe odcinki pojawią się na platformie Prime Video w piątek 13 grudnia. Do obsady dołączą m.in. Lyndie Greenwood ("Sleepy Hollow"), Rosa Gilmore ("The Other Two"), Keon Alexander ("Tyrant") i Jess Salgueiro ("Saving Hope").

5. Preacher – zwiastun finałowego sezonu

Poszukiwania Boga ruszą po raz ostatni 4 sierpnia, a tymczasem pojawił się zwiastun.

6. Young Justice: Outsiders z 4. sezonem

DC Universe zamówiło 4. sezon animowanego serialu "Young Justice: Outsiders".

7. Koszmarne opowieści – zwiastun serialu

Skupiająca się na horrorach platforma Shudder zapowiedziała reboot "Koszmarnych opowieści" ("Creepshow"). Serial tworzą Greg Nicotero ("The Walking Dead") i Joe Hill (NOS4A2), a w obsadzie znajdują się m.in. Tricia Helfer ("Battlestar Galactica"), David Arquette ("Scream"), Giancarlo Esposito ("Better Call Saul") i Adrienne Barbeau z filmowego oryginału. Premiera 26 września, kolejne odcinki co tydzień.

8. Zapowiedź 8. sezonu Arrow

Na Comic-Conie pojawił się zwiastun finałowego sezonu "Arrow". Dowiedzieliśmy się także, że Green Arrow i Black Siren będą mieć nowe kostiumy, a Charlie Barnett dołączył do stałej obsady w bardzo ważnej roli.

9. Van Helsing – zwiastun 4. sezonu

"Van Helsing" powróci jesienią, a na Comic-Conie pokazany został pełny zwiastun 4. sezonu.

10. Star Trek: Picard – zwiastun nowego serialu

Patrick Stewart powraca jako kapitan Picard, ale na tym powroty się nie skończą. Jeri Ryan pojawi się ponownie na ekranie jako Siedem z Dziewięciu, a Brent Spiner znów wcieli się w Datę z "Następnego pokolenia". Do serialu mają także wpaść Jonathan Frakes (Riker) i Marina Sirtis (Troi). Akcja "Star Trek: Picard" będzie dziać się w świecie po zniszczeniu Romulusa, rodzinnej planety Romulan.

11. Star Trek: Lower Decks – obsada serialu

"Star Trek: Lower Decks" to animowany "Star Trek" na wesoło, którego bohaterami będą mniej ważni członkowie załogi jednego z najmniej ważnych statków. Twórcą jest Mike McMahan ("Rick i Morty"), w obsadzie znajdują się m.in. Tawny Newsome, Noël Wells, Eugene Cordero i Jack Quaid.

12. Star Trek: Short Treks powraca – zwiastun

Będzie nowa seria "Star Trek: Short Treks", w których pojawią się m.in. Pike (Anson Mount), Spock (Ethan Peck) i Numer Jeden (Rebecca Romijn).

13. Skok w przyszłość w Star Trek: Discovery

W nowym sezonie "Star Trek: Discovery" będzie 1000-letni przeskok czasowy. Jak obiecuje twórca, Alex Kurtzman, w 3. sezonie, który powstawał m.in. na Islandii, pojawią się rzeczy, które rozpoznamy, i takie, których nie rozpoznamy. Do obsady dołączy David Ajala jako Cleveland Booker, aka Book – możecie go zobaczyć na zdjęciu poniżej. Więcej zdjęć tutaj.

Star Trek: Discovery sezon 3

REKLAMA